Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e egy olyan személy...

Lehet-e egy olyan személy falkavezér a kutya szemében, aki nem családfő?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sőt... Ha pl én veszek egy kutyát akkor nehogymár apám vagy anyám legyen a falkavezér azért mert ők a családfők.. Nem is tudom hogy jutott ilyen eszedbe. :) Ez nem ettől függ hanem egy csomó más dologtól! Nekem vannak kutyáim, én nevelem, etetem, szórakoztatgom őket, miért lenne a falkavezérük apám aki hónaponta egyszer megsimogatja őket?
2010. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy lehet, az a falkavezér, akire hallgat.


Pl nekem egy haverom barátnője a falkavezér, mert van egy kis tacskója, és amikor bemegyek hozzájuk, és csak a fiú van ott, akkor a tacskó elkezd üvölteni, ugat, és nem hagyja abba, akárki akármit mond. Viszont amikor a lány van ott, akkor a lány rászól egyszer, hogy maradjon csöndbe, és egyből csöndbe marad. Csak őrá hallgat.


Akkor tuti, hogy a lány a vezér, pedig otthon nem e lány az úr és nem is családfő :)

2010. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó csak kíváncsi voltam, köszi :)
2010. jan. 19. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló koromban vettem magamhoz a kutyámat menhelyről. Egyértelműen én vagyok az életében az első számú személy. Persze engedelmeskedik apámnak meg a férjemnek is - azóta megházasodtam -, és nagyon finom érzékkel kezeli a rangsort a szűkebb és tágabb családon belül is, de továbbra is én vagyok az egyes számú gazdi, nem a férjem.
2010. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Többnyire az a falkavezér aki eteti.
2010. jan. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, jó nagy butaságot írtál, nem ettől függ.
2010. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!