Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyust válaszam?

LOTR kérdése:

Melyik kutyust válaszam?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk kutynézőben s a 3 kölyök közül nem tudtam, hogy melyiket válasszam. Segítenétek?


Geoffrey, ő a legkisebb (mármint méretben és súlyban) neki a legritkább a szőrzete, ő az egyetlen szinte csak fekete: [link]


ttp://kepfeltoltes.hu/view/140915/Geoffrey_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]


[link]



Ő Gerry:


[link]


[link]


[link]



És ő Griffin:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



(Gerry és Griffin nagyon hasonlítanak, kicsi a különbség)

Gerry és Griffin KICSIT szőrmókobbak. (Tényleg csak kicsit!)

Geoffrey pedig KICSIT életrevalóbb.



2014. szept. 15. 15:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ez még Geoffrey-hez tartozik! :)

2014. szept. 15. 15:53
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez abszolút a te döntésed! Én senki véleményét nem kértem ki amikor kiválasztottam a kutyámat a tenyésztőnél. Főleg nem idegenekét. Ha máshogy nem tudod eldönteni dobj fel egy érmét és amelyiknek szurkolsz az lesz a jó választás. :) Azt, hogy mire van szükséged, Te tudod. Energikusra, nyugodtra, vagy csendesre stb. A tenyésztő segít ebben, ha különös igényeid vannak. Mi csak a kinézetüket látjuk, semmi mást. :)

Egyébként milyen fajta kutyusok? Nagyon cuki mind! :3

2014. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
helyetted nem dönthetünk. az egészségük is jó? amúgy én a 2.-at vagy a 3.-at választanám.
2014. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
melyikbe szerettél bele? ne az alapján válassz, hogy egy ilyen oldalon vadidegenek mondanaj valamit. egyébként szerintem Griffin a legszebb. milyen fajták?
2014. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sheltie-k. :) Igen, csak még nagyon picik és nincs sok jellemük... :D Igazából én az vagyok, aki szereti sokak véleményét meghallgatni, és utána (vagy befojásolja vagy nem) úgy dönteni. :)
2014. szept. 15. 16:00
 6/16 A kérdező kommentje:
*befolyásolja
2014. szept. 15. 16:01
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen egészségesek! :)
2014. szept. 15. 16:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha érdekel akkor én is leírom, hogy én (!) Griffint választanám. Számomra Ő a "legszimpatikusabb". :D Olyan 3 hetesek ugye? :) 6-7 hetes koruk körül már lesz "jellemük" akkor már könnyebben tudsz majd választani, mert a választásban a legutolsó a kinézet, és ugye mi tényleg csak ezt látjuk. :)
2014. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ne kerd ki mas velemenyet, amelyik neked tetszik, es sokaig megbecsulod, na, azt valaszd! :)
2014. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen pont 3 hetesek. ;) Csak a baj az, hogy ezen a hétvégén le kell adni valamelyire a foglalót...

Nekem mindegyikben megfogott valami.

Geoffrey-ben az, hogy ő a legritkább és az, hogy valahogy ő a "különleges" (tudjátok, mint a filmekben. XD)

A másik kettőben meg az, hogy nagyon bundásak. (Ők ketten a legjobban. Még a lányok sem ennyire. A lányokat sajnos nem voltak eladók!)

2014. szept. 15. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!