Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyust válaszam?

LOTR kérdése:

Melyik kutyust válaszam?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk kutynézőben s a 3 kölyök közül nem tudtam, hogy melyiket válasszam. Segítenétek?


Geoffrey, ő a legkisebb (mármint méretben és súlyban) neki a legritkább a szőrzete, ő az egyetlen szinte csak fekete: [link]


ttp://kepfeltoltes.hu/view/140915/Geoffrey_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]


[link]



Ő Gerry:


[link]


[link]


[link]



És ő Griffin:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



(Gerry és Griffin nagyon hasonlítanak, kicsi a különbség)

Gerry és Griffin KICSIT szőrmókobbak. (Tényleg csak kicsit!)

Geoffrey pedig KICSIT életrevalóbb.



2014. szept. 15. 15:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

*a lányok

(Ma valahogy mindent félreírok.... XD)

2014. szept. 15. 16:13
 12/16 anonim ***** válasza:
Griffin :)
2014. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Úgy nem lehet foglalót adni, hogy a tenyésztő egy idő után már megismeri a kicsit jellemét, temperamentumát?

Azért nem darabra választ az ember kutyát. Ha neked egy nyugodt kutya kellene, akkor miért is lenne kötelező kinézetre talán a legelevenebbet előlegezned?

2014. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fura, hogy ilyen korán kell választani. Az nem elég ha adtok foglalót, és később döntitek el, hogy melyik kutyát szeretnétek? Én a Volhard kölyökteszt alapján döntenék, de azt 7 hetesen kell megcsinálni ( [link] )
2014. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én az elsőt választanám, Geoffrey-t. Azért, mert ő tűnik képek lapján a legkevésbé mutatósnak, elég sötét az egész kutyus, nem olyan tipikus cuki mintázata van. És az ilyen kutyusok szoktam utolsónak gazdára találni.



Első kutyánk fajtatiszta csivava volt és azért őt választottuk mert csúnyán el volt törve a farka és ezért úgyse kellett volna másnak... Mostani kutyám meg gyepmesteri telepről van és sokat vaciláltunk hogy őt hozzuk, a majdnem fekete kedves kis csúnya görbelábút vagy a cuki és szép vörös kecses kutyust. Hát a görbelábú lett a miénk, a vöröset úgyis tudtuk, hogy hamar elviszik, olyan szép volt :) A sötét meg fekete kutyák meg nem kellenek, csak mert "fekete"...

Én így gondolkodom :)

2014. szept. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, ilyen korán kell! :( Nem kell hogy nyugodt legyen! Sőt! :)))

Én is így. Amikor azon gondolkodtam, hogy milyen lesz a kutyaválasztásom, arra gondoltam, hogy azt fogom választani amelyik a legjobban különbözik a többitől! :)


Köszönöm, és megnézem a tesztet!

2014. szept. 16. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!