Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya a svájci fehér...

Milyen kutya a svájci fehér juhászkutya? Egy ismerősöm olyat szeretne venni, de nem tudom milyen.

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerinem barna,vagy lehet fekete. XD
2014. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja bocs azt hittem,hogy a színétkérdezed. :)
2014. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én tudok olyat akinek szebb :)

Patrícia Mózer. Így van fent facebookon.

2014. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jellemre ugyanolyan, mint a németjuhász, mivel tulajdonképpen németjuhászból van-csak már más a neve, és csak fehérben van.
2014. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 21:37

Nem ugyanaz .

2014. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy általánosságban gyengébb ösztönnel van megáldva, mint színes német juhász testvére. Nem munkára szelektálták őket, hanem elsősorban küllemre. Igaz, lassan ez a show vonalú németekre is igaz. Szóval jópofa házikedvenc, de ha versenyezni szeretne az ismerősöd, akkor ne a svájcit válassza.
2014. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Külföldön használják sportra/munkára is,van már jópár IPO3-as svájci fehér.
2014. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itthon is vannak munkás fehér juhászok, csak jelentősen kevesebbek. Bár a fajta sem túl népszerű hazánkban. Ezt merész dolog kijelenteni, hogy ösztön gyengébbek, pont tegnap előtt láttam egy gyönyörű ÖV munkát egy fehér juhásztól, de már szép terelő munkát is láttam az egyiktől.
2014. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!