Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barátaim hülyeségnek tartsák...

Barátaim hülyeségnek tartsák de szerintem nem az. Szerintetek? ( kiskutya kezdő csomag)

Figyelt kérdés

2 év múlva hoznám le az első almomat tenyészetemben és gondoltam, hogy minden kiskutyához adnák kezdőcsomagban egy csomag Glyco Flex GF 600 izületvédő szert. Óriás testű fajta és fájna nagyon ha betegek lennének. Ezzel az egy dobozzal kitartanának kb a kiskutyák 5 hónapos korukig ( nem tudom pontosan). A barátaim szerint fölösleges pénzkidobás de én inkább megveszem X darab kiskutyának fejenként 16 500 Ft-ért minthogy betegek legyenek. Szerintetek?


Természetesen rengeteg mást is szeretnék beletenni a kezdő csomagba. Már írom a listát.


Egy példa: 3 kg átszoktató táp...


De akár adhattok ti is ötleteket, hogy miket lehet.


2014. szept. 24. 18:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell vágni, kapszulában van, széthúzzák és annyit öntenek rá, amennyit akarnak belőle. Yorkiknak is adják ezt. Meg lehet oldani mindent, csak akarni kell.
2014. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A kezdő csomag szerintem jó ötlet, mi is kaptunk anno a tenyésztőnktől (bár mi csak apróságokat, de akkor is jó volt).

Ötletnek még "otthon szagú" játékot gondolnék, hogy jó adni. Egyrészt az új helyen lesz a kiskutyának egy ismerős szag, másrészt játszhat is vele a gazdijával.

Meg ha lesz a kennelednek logója, akkor egy azzal díszített kutyakendő cuki... márha a leonbergereknek jól áll a kendő. :)


Az, amit a zöldkagyló kivonatról írnak a többiek, szerintem helytálló.

2014. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!