Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S.! Kutyumosat hova...

S. O. S.! Kutyumosat hova tudnám elhelyezni, amig tavol vagyok?!

Figyelt kérdés

Vasarnap es hetfon kulfoldre kell mennem a batyamhoz, korhazba kerult, nem sulyos, de meg akarom latogatni. Viszont van egy fel eves yorki kutyusom, akit ugye a korhazba nem tudok magammal vinni. Szuleim nincsenek, neveloszuloknel nevelkedtem, de veluk nem jo a kapcsolatom, szoval ez a lehetoseg kilove. Egy baratnom van, aki a munkatarsam is egyben, viszont hogy en most elmegyek, helyettem is dolgoznia kell szegenynek, tehat ra sem tudom bizni.

Kutyapanzioban gondolkodtam, de nem tudom, hogy hogyan mukodik, mennyivel elotte kell bejelentkezni, mennyibe kerulne kb, mennyit tudnanak vele foglalkozni, meg igazabol nem is nagyon volt nelkulem a kutyus, biztos folyamatosan izgulnek, hogy jol van-e, vigyaznak-e ra, esetleg meg ne szokjon. Ha esetleg tudtok nagyon jo kutyapanziot Budapesten, amirol tapasztalatotok van, azt nagyon szivesen fogadnam.

Koszonom a segitseget!


2014. szept. 25. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Őket ajánlom!

2014. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Dogmopolite.Nagyon komoly szakembergárdájuk van,napi 24 órában.
2014. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!