Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért törvényszerű hogy fél...

Miért törvényszerű hogy fél éves korától lehet tanítani a kutyákat? Mi már most is tanítjuk. Két és fél hónapos Jack Russel Terrier.

Figyelt kérdés
A baj az hogy a párom elég türelmetlen. Alig ad a kutyának időt. Bár a kutya már elég ügyes. 80 %-ban az almot használja de bizony megy még a szőnyegre is amit hozzàtennèk hogy ugyanolyan színű mint az álom bár lehet ez nem lényeg. Ami aggasztó hogy a parkba mikor visszük jutalmat meg minden de odafelé szinte végig húzni kell. Majd jól érzi magát szaladgàlnak a párommal hazafelé pedig mintha üldöznèk úgy szalad :-) végig adjuk a jutifalatot ha megèrdemli. Làmpànàl Pl mondjuk ül ,leül és mikor kattog a gyalogos lámpa egyből szedi a lámpát az úton. Tanácsokat szeretnék

2014. szept. 25. 21:21
1 2 3
 21/26 sippara ***** válasza:
Nanananannaa, ÁLLJ. A kutyán nem múlik SEMMI. De ha ennyire félsz a párodtól, én tényleg hagynám a kutyatémát, de talán még a párkapcsolatot is, nem lehet így leélni egy életet.
2014. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Biztos velem van a baj, de egyszerűen nem értem legtöbbször, hogy mit is akarsz mondani, annyira zavarosak a mondatok, és annyira rossz, hogy nem figyelsz a helyesírásra. Például az utolsó hozzászólásodnál, hogy jön a szobatisztasághoz a meghajlás trükk?

Ami pedig Hollandiát illeti, remek kutyaiskolák vannak ott! Elég szép eredményekkel szerepel a munkakutyázás és más kutyás sportok terén az az ország, így nyugodtan megbízhattok az ottani kiképzőkben.

2014. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Úr isten, micsoda légkör süt a hozzászólásokból... Nem szívesen lennék nálatok kutya. A párod azért jobb, ha tudja, hogy egy kiskutya ezzel jár, és még milliószor több baj is lesz vele. A párod valami idegi problémával küd egyébként?
2014. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Itt egy kutyáról van szó, és nem kérek se párkapcsolati tanácsadást, sem pedig helyesírásit. Nem tudom, hogy mégis itt most mindenkinek mi a problémája? Mi ez a hirtelen rosszindulat,emberek? Nincs olyan rossz dolga azért itt a kutyának, lássuk be. Ami pedig a páromat illeti, és az idegrendszeri problémáját,az pedig az,hogy most szokik le a dohányzásról. Talán ezért is hárul most rám a munka nagyobb része, mert aki szokott már le a dohányzásról az tudja, hogy mivel is jár ez. Igen, a kutya is itt van, és ezért is ideges lehet. A kutyaiskolából írtak vissza, legalább remélem az a válasz adó jóindulatból írta a sorait, és sajnos betelt náluk az idei tanfolyam. És igenis,lehet, hogy össze-vissza írok,mert gondolom, nem fogtok ezért megkövezni, hogy épp arról írok ami eszembe jut, és idepasszol ez a gondolat is, mert eszembe jutott, nananana.... válaszolnék: a kutyán múlik igen is, mert én minden tőlem telhetőt megteszek,azért hogy okos és ügyes kutya legyen minél hamarabb. De miért is magyarázkodom nektek? Rosszindulatúak vagytok,tisztelet a kivételnek, és nem értem miért változott meg hirtelen majdnem mindenki így. Itt nem két idegbeteg, párkapcsolati problémával küzdő emberről van szó, és szegény kiskutyának milyen gazdái vannak kutyáról. Csupán segítséget, tapasztalatokat, és tanácsot kértem. Megkaptam a végére azt hiszem. Én itt senkit nem szóltam meg, mindenkitől szívesen fogadtam a tanácsot, észrevételeket, és ti a helyesírásomba illetve a párkapcsolatomba szóltok bele. Ne haragudjatok, láttam én itt már olyan embert aki nehezebben boldogul a helyesírásával, és a párkapcsolatával. Amit csak körülménynek írtam le, hogy mi itt épp hogyan is állunk, hogy ehhez mérten tudjatok nekem tanácsot adni. Mert hiába megyek el én a kórházba azzal,hogy elestem, ha közben az áram rázott meg, mert akkor másképp fognak kezelni. És bele lehet kötni ebbe az elég érdekes hasonlatba is. Köszönöm mindenesetre azoknak akik megtartották a viszonzott normális hangsúlyt, a többieknek pedig nem írnék semmit. További szép napot
2014. szept. 26. 16:01
 25/26 anonim ***** válasza:
Na látod! Tudsz te ha akarsz. Ez végre egy összeszedett és érthető hozzászólás volt. Légy szíves a többit is fogalmazd át és akkor talán normális tanácsokat is kapsz majd.
2014. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy több normális tanácsot kérhetnék. Megkaptam minden választ amit szerettem volna.
2014. szept. 27. 00:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!