Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok teljesen, száz...

A kutyátok teljesen, száz százalékosan szobatiszta?

Figyelt kérdés

Semmilyen körülmények közt nem fordulhat elő egy kutyával, hogy bepiszkít a lakásba?

Nálunk néha előfordul, ha kicsit később sikerül levnni, nem tudom mennyire normális ez.

7 hónapos szuka.


2011. jan. 10. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos, még előfordulhatnak balesetek, szerintem 1 éves kora körül lesz teljesen az.
2011. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A miénk szeptemberben volt 1 éves.

7 ből 5 éjszaka bepisil,úgy,hogy 8-kor bejövünk a sétából és reggel 6:30-kor viszem ki.

Napközben egy hónapban kb.2-3 szor fordul elő.Naponta 3 szor sétálunk.Ez van....

2011. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 5 éves, és egy 1 éves palotapincsim van, és bizony néha megesik, hogy éjjel bekakilnak. Nem bántjuk őket, mert valószínűleg ők jeleznek, csak mi nem halljuk meg.
2011. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nálunk azért nem ilyen súlyos, mondjuk 3 hetente- havonta van baleset, de csak akkor, ha csúszik a pisiltetés. Ma reggel elaldutam( meg vagyok fázva, rosszúl aludtam éjjel) fél 9 helyett fél 11kor keltem fel, és pont mikor akrtam volna kivinni bepisilt. Nem hibáztatom végülis az én hibám, csak nem tudom, hogy mással is előfordul-e ilyen.
2011. jan. 10. 09:59
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Az én kutyám 9 hónapos, és már teljesen, 100%-osan szobatiszta. :) Velem is gyakran előfordul, hogy elalszok, de akkor sem szokott bepisilni, amikor látja, hogy még alszok, ő is visszafekszik. Múltkor pedig ment a hasa valamitől, két séta között jelzett, az ajtóban nyüszített, nem értettem mi baja, mert nem szokott séták között jelezni. Aztán gondoltam jobb ha leviszem. Még azt is kibírta míg átöltöztem, lent pedig sprintelt addig a helyig ahol kakilni szokott. Már nagyon régen nem volt semmi baleset. (azért lekopogom) Ha jól emlékszem, talán olyan hat-hét hónapos kora körül pisilt be utoljára.
2011. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3 évesen 100%-os, kivéve ha mondjuk van egy durva hasmenése vagy ilyesmi. De annyira, hogy egyszer előfordult, hogy sürgős dolgom lett munka után, ráadásul el is húzódott, és éjfélkor értem haza. Végig azon imádkoztam, hogy ugye nem tartogatja és szenved, hanem bepisil, de nem tette.
2011. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Ma fél 11-ig aludtál?Még nincs is fél 11 XD
2011. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy Magyarországról írok?:) Nálam most fél 12 van:)
2011. jan. 10. 10:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 éves volt szeptemberben, beagle szuka... és nálunk is előfordulnak balesetek.

Ki kell zárni a szobákból, akkor nem piszkít be, egyébként szokása hogy a szőnyegre pisil-kakil. Este 8kor viszem le, és reggel 6kor van a kövi séta.

2011. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a 9éves labradorunk soha nem volt lakásban tartva,de most télre beengedjük a lépcsőházba,és érdekes,én is meglepődtem,de szobatiszta.És annyira megszokta,hogy melegben van,ki se akar szinte menni,úgy kell kituszkolni,hogy most már ideje pisilni...:)
2011. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!