Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti tényleg olcsóbban jöttök...

Ti tényleg olcsóbban jöttök ki a Barf etetéssel, mint a prémium táppal?

Figyelt kérdés
Mi elég nagy bajban vagyunk most. Van egy kölyök kutyánk, aki csirkeallergiás. Elkezdtük a barf etetést, mivel nem találtunk megfelelő tápot neki. De ugye csak marha, borjú, vagy bárányhúst vehetek, mert a csirke nyers formában is allergiát okoz. Ezek húsok, meg nagyon drágák, mellette a zöldség, gyümölcs, meg az étrend kiegészítők. Ti hogy csináljátok?
2014. szept. 30. 23:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy idepofátlankodom, de ide tartozó kérdésem lenne.


Nincs facem, nem is tervezem, hogy lesz, tehát a folyton ajánlgatott oldal kilőve.


Ettől függetlenül tudtok olyan hús lelőhelyet, ahol VALÓBAN megbízható az árú és nem csak a személyes szimpátia alapján vásároltok?


A marhahús nálunk megoldott, TÉNYLEG leinformálható helyről származik mi is ezt fogyasztjuk.


Csirke, nyúl, esetleg bárányhús forrás érdekelne, ha valaki tud segíteni konkrét címmel megköszönöm.


Nem tudom, mi az a minimális mennyiség, ami vásárolható, 3-kg-os kutyának nem szeretnék több 10 kilónyi mennyiséget vásárolni, még ha le is legye fagyasztani.

2014. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Hol élsz?
2014. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Budapesten.
2014. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok jó választ. Én külföldön élek, benne vagyok a barfos csoportban. Éppen ezért írtam ki a kérdést. Mert ott mondják, hogy céklaport, joghurtot, tojást, túrót, zöldkagyló port, meg még mit tudom én miket tesznek a nyers húshoz. Így nézve ez egy kész vagyon.

Nem rég álltunk át a Barfra, eddig csak csirkét kapott. Folyamatosan vakaródzik, és rágja magát.

Nem sok lehetőségem van húsforrásokat felkutatni, a bevásárló központokba nem szívesen veszek, egyrészt mert nagyon drága, és nincs fél kg sem. Másrészt, mert többször találtam romlott húst.

A közelünkbe (jó fél óra séta) van egy hetes, talán onnan tudok más fajta húst beszerezni. 5. éve élek ebben az országban, de liba és kacsa húst még nem láttam.

Van marha, disznó, birka, nyúl, kecske, pulyka.

2014. okt. 1. 13:25
 15/41 anonim ***** válasza:

Elég régóta követem a BARF-osokat. Számomra a különböző hozzáetetésekkel már majdnem ott tartanak, mint a táposok a "milyentápalegjobb".

Ha gondod van a hús beszerzésével, keress neten rendelhető bárányos, halas tápot.

Amúgy valóban munkásabb a húsos etetés. Hiszen meg kell találni a megfelelő forrást. Szét kell osztani , hogy a hűtőbe kerülhessen, stb.

Mindenki azt választja, amit úgy érez, a legmegfelelőbb a kutyája számára.

2014. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

ma 12:08

Vásárcsarnok.

2014. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Melyik?:)
2014. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
A nagyvásárcsarnok . A Bálna közelében :))
2014. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Csak beugrott: Fővám téri :-D
2014. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös!


Az azért elég elgondolkodtató, hogy a nevesebb - értsd, jó minőségű tápokat gyártó - cégek már a piacon vannak olyan takarmánykiegészítőkkel amik pontosan a nyers húst etetők számára készültek....


Innentől kezdve, vagyis inkább csak megerősítve érzem magam a nyers hús etetést illetően

2014. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!