Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagyon édi de rohadt...

Van egy nagyon édi de rohadt rossz pici tacsiim=) kislány. Mit csináljak vele h normális kutya legyen? Lejjebb infoo

Figyelt kérdés
szóval elképesztően rossz.×D szétrág mindent, ellopja folyton plüsseimet, és rászokott h velünk alszik. meg már 4 hónapos és még nem szobatiszta. ha levisszük csak futkározik..néha pisil, de amint feljövünk rá 5-10 percre bepisil/kakil. hiába csesszük le stb. buta:D meg van egy nyuszis mamuszom azt is mindig ellopja meg ha abban járkálok rákap és huzom szinte a lábammal mert leakarja tépni×D nemtom már mit csináljak vele.:D help légyszii:D
2010. jan. 22. 14:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. jan. 23. 12:43
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"meg azis baj sztem h anyu meg öcsém sose viszik le nekem meg tanulnom kell suliban vok stb..szal...elég gáz.."


Hány és hány ilyen kérdés van ezen az oldalon, hogy "anyám nem engedi, hogy kutyám legyen, hogyan győzzem meg?"!!!

Na hát a gondos szülők ezért nem engedik. Még egy fél év sem telt el, a kutya már nyűg...

Ezért kellett nektek kutya???

Egyáltalán szerencsétlen milyen rendszerben van sétáltatva?

2010. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
aha csakhogy enm én könyörögtem a kutyáért. ígyis van 1 lakásban. szal nem engem kell baszogatni. értettségire készülök nehogy már nekem kelljen mindent csinálni. de ezt nem veled fogom megvitatni. nem kell több ien válasz kössz.
2010. jan. 23. 16:19
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
pici kutya, normális a viselkedése, kérd meg a családod többi tagját, hogy segítsen be, egyedül nem megy.sokszor kellene levinni még most,2-3 óránként,hogy szokja a szobatisztaságot, sokat kellene vele játszani, tanítani, de ezt te suli mellett egyedül nem tudod bevállalni.Segítsenek neked ők is, nekik is könnyebb lenne, ha minél előbb normálisan viselkedne.
2010. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
oksi köszii(:
2010. febr. 4. 07:39
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Én 9-10 évesen, amikor kaptam, tökéletesen meg tudtam nevelni a tacsikeverékemet. Egyszerűen csak éreztetni kell vele, hogy rossz amit csinál. Ennyi az egész. Ha hagyod neki, akkor nem is fogja tudni, hogy nem szeretnéd, hogy csinálja.

12/L

2010. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!