Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez miért van?

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
A kutyafuttatóban a kan kutyám más kan kutyákkal közösül. Nem csak imitáló mozdulatokat tesz a másik sírdogál alatta ha pedig ellenkezik akkor megveri.

2014. okt. 4. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a párzáshoz, ez dominancia és veled szemben pofátlanság a kutyádtól. Igaz hogy 2 perc alatt eldől hogy ki a domináns egyed, ha két kutya találkozik, de ezt nem szabad hagynod. Én ajánlom a kutyasulit, mert komoly falkavezérségi gondok állnak fent nálatok!

Mindenestre illik leállítani a kutyád, ha ilyet csinál...

2014. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor nálatok osszeverekedik 2 kutya akkor futsz oda azonnal? Így hogy alakul ki a rangsor?"


Igen. Megfogom a másik kutyát és elhajítom. Rosszul járnának, ha az én 70 kilós kan kutyáim vennék kezelésbe az agresszort. A rangsor pedig pont erről szól. Én felettük állok, tehát az én jogom hogy "agresszív" legyek. A kutyáim tudják, hogy amíg nem osztok nekik lapot, addig ők nem támadhatnak. Védekezni persze védekeznek, de másodpercek kérdése, hogy közbeavatkozzak és onnantól én irányítok, ők beállnak mögém. Épp azzal erősítem meg a poziciómat, hogy megvédem őket és nem hagyom, hogy ők maguk rendezzék le.

2014. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!