Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kistestű kutyát....

Szeretnék egy kistestű kutyát. Milyen fajta illik hozzám?

Figyelt kérdés
Olyan kutyát szeretnék, aki alkalmazkodó, tehát ha esetleg később érek haza, vagy később indulunk sétálni, nem fog türelmetlenkedni, megőrülni. Fontos, hogy más emberekkel és kutyákkal alapból jól kijöjjön. Legyen vidám kutya, akire ha ránéz az ember azt érzi, hogy menni kell, és kedve lesz az egészhez. A szőrápolás mindegy. Mozgásigényét ki tudnám elégíteni napi két sétával (kertes ház jár mellé) és kutyasulival. Esetleg valami sportot is űznék vele.

2014. okt. 5. 15:00
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nekem

-bigle

-dalmata

-puli

-bernáthegyi



Kutyáim vannak szeretni valóak aranyosak jól kijönnek a másikkal:)

2014. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem beagle-öm van, és egyszerűen imádom :) bár buta kutya hírében áll, gyakorlatilag mindent megtanul 1-2 óra alatt, kutyasuli nélkül. A mozgásigényéről annyit, hogy mi kertes házban lakunk, a kertben futtatom, rohangálok vele, sétálni ritkán viszem, de hétvégente agilityzünk, ráadásul kistestű , bújós és nagyon türelmes, alkalmazkodó :) szerintem a világ egyik legjobb kutyafajtája (bár elfogult vagyok) :)
2014. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!