Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos staffordshire...

Fütyicukor kérdése:

4 hónapos staffordshire terrierem van. Kap gf-600-at, folyamatosan adhatom neki? mennyi idős korban kezdenek komolyodni kicsit, testileg gondolom, ugymond szélesedni picit, vagy ez változó? Most picit inkább megnyulott.

Figyelt kérdés
Előirt adagokat kapja kajából, brit tápot, és nyers csontos húst eszik.

2014. okt. 6. 08:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A GF600 egy egészséges kutyának teljesen felesleges. Mondjuk ártani nem árt, de csak akkor nem, ha kúra szerűen adod neki. 3 hónap után fél évet ki kell hagyni.


Még nagyon kölyök, ha szuka akkor kb. az első tüzelésig fog magasságra nőni, utána még egy ideig szélesedni. Ha kan, akkor kb. 1,5 éves korig nő magasságra, utána még szélesedik.

2014. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Az én amstaffom 5 hónaposan kezdett szélesedni, de azért meg igencsak kölykös.

Viszont olyan combjai vannak, mint Schwarzeneggernek fénykorában :)

2014. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha folyamatosan kapja a zöldkagylót?
2014. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Nem baj.

Az enyém folyamatosan kapja, és min. 1 éves koráig adni fogom.

2014. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ok, én is így tudtam, én is folyamatosan adom, csak az 1. válaszoló válaszából azt szűrtem le, h nem jó így. Kíváncsi vagyok, h szerinte miért nem?!
2014. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mert semmilyen vitamint, kiegészítőt nem szabad folyamatosan adni, lerakódik a szervezetben és végül kárt okoz. Kivételt képeznek a vízben oldódó vitaminok egy része.


Egyébként a leírásban ott is van, hogy csak kúra szerűen adható, szüneteket kell tartani.


Egészséges kutyának amúgy is felesleges adni, a táplálékból meg kell tudnia kapni azt, amire szüksége van.

2014. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A zöldkagyló nem raktározódik el (ezért ajánlják azt is, hogy 2 részletben kapja meg), nem lehet túladagolni sem.

Vitaminoknál valóban így van és egyéb ásványi anyagnál, de a zöldkagyló ezek alól kivétel.

2014. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%
Akkor biztos ezért írják, hogy kúra szerűen alkalmazható és 3 hónapnál tovább ne adjuk, csak legalább 3 hónap szünet után.
2014. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ok, ha így is van, milyen problémát okozhat konkrétan?
2014. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
most összezavartatok.a tenyésztő azt mondja felesleges adni,tápban elég ami van...nem lesz gond.de én lehet adom.
2014. okt. 6. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!