Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos staffordshire...

Fütyicukor kérdése:

4 hónapos staffordshire terrierem van. Kap gf-600-at, folyamatosan adhatom neki? mennyi idős korban kezdenek komolyodni kicsit, testileg gondolom, ugymond szélesedni picit, vagy ez változó? Most picit inkább megnyulott.

Figyelt kérdés
Előirt adagokat kapja kajából, brit tápot, és nyers csontos húst eszik.

2014. okt. 6. 08:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Pl. kálcium lerakódást okozhat.


A tenyésztőnek igaza van. Gf600 max kúraszerűen, de alapvetően felesleges. Három esetben javasolt.

Óriástestű fajták kölykeinek a növekedés alatt.

Sérült kutyáknak (csont, porc, izület, stb. sérülés miatt vagy DP-s kutyáknak).

Öreg kutyáknak.

2014. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nyers kaja mellé sem? Ott pl. kifejezetten ajánlják még, bár gondolom akkor ott is kúraszerűen..
2014. okt. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nyers kaja mellé főleg nem. A nyers kajában ha megfelelően kap mindent, akkor hatásosabban kapja meg a vitaminokat, nyomelemeket, ásványokat, mint bármilyen superprémium tápból.
2014. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Pont az ellenkezőjét olvasni mindenhol.

Na mindegy, én lezártam a témát :)

2014. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Olvass utána a barf, prey etetéseknek.
2014. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Megtettem, nyersen etetek egy ideje.
2014. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom utána is olvastál. Pont ez a lényege a nyers etetésnek. Ezért nem szabad főzni.
2014. okt. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ki beszél főzésről? Zöldkagylóról van most szó a nyers etetés vonatkozásában :)
2014. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Akkor értelmezd amit írtam. Nyers kaja mellé nem kell semmilyen kiegészítő, mert ha megfelelően van összeállítva (barf, prey), akkor a táplálékból mindent megkap. Erre Te írtad, hogy mást olvastál erről. De ha jobban utánaolvasnál, akkor látnád, hogy nem kell kiegészítő.

A zöldkagyló jó dolog, de felesleges egészséges kutyának adni, csak pénzkidobás és ha folyamatosan adják, még bajt is okozhat. Mint korábban írtam, három esetben javasolt a zöldkagyló. Óriástestű és esetleg nagyobb testű fajtáknál a növekedési időben. Törés, repedés, izületi gondok, porcsérülések stb. esetén a gyógyulási idő alatt. Öreg, reumás kutyáknál.

2014. okt. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hidd el, éppen eléggé utánaolvastam, külföldi oldalakon is, tudom miről beszélek.
2014. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!