Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? (Kutyavásárlás)

Figyelt kérdés
Megvennétek egy most született kiskutyát, akiről nem tudjátok, hogy biztosan számotokra tetsző lesz, vagy várnátok még egy olyan kennelben születő alomra, ahol már 3 éve nem jön össze a kiskutya? A utóbbi jelentősen olcsóbb is, de ez mellékes. Köszönöm!
2014. okt. 7. 10:23
1 2
 1/15 tamas23796 válasza:
az elsőt választanám :)
2014. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg. Varhato, hogy a jobb kennelben lesz alom belathato idon belul? Mert akkor igen. Ugy viszont nem varnek, hogy majd egyszer talan lesznek kiskutyak. Akkor a harmadik opciot valasztanam: keresnek egy kennelt, ahol terveznek almot es tudom, hogy tetszeni is fog az onnn vasarolt kolyok.
2014. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én várnék, de csak 1 évet, utána kompromisszumot kötnék.
2014. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

A legfontosabb a belső tartalom, hogy jó társ legyen. Ha jól neveled, akkor lehet a világ legcsúfabb kutyája, akkor is hozzád nő, a szívedhez nő, a legjobb barát lesz, akit nem cserélnél el semmilyen más kutyára, bármilyen szép legyen az.

A bizonytalan várakozás helyett inkább lépj az elérhető lehetőség után.

Sajnos a kutyák az emberhez mérten rövid életűek, 8-10 év múlva még mindig szerezhetsz kölyköt abból a szimpi kennelből.

De jól átgondoltad, hogy a következő 8-10 évben mindig számításba kell venned a kutyát?

Nyaralás, randizás, kórház, továbbtanulás távoli egyetemen, külföldi kiküldetés-ilyenek alakulhatnak.

2014. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot sokan hajlamosak elfelejteni: sok múlik a genetikán (most a belsőre gondolok) de sokkal-sokkal több azon h Te mit teszel bele.

De én is azt mondanám, h keress egy harmadik opciót. Gondolom ez a mostani olyan h most tudtad meg és úgy érzed gyorsan döntened kell mert ha nem akkor lecsúszol róla és "soha" nem lesz ilyen kutyád... ne ess ebbe a hibába.

2014. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent nálad a " számotokra tetsző"?

Milyen célból választanál kölyköt ?

2014. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy 15-20 évig azt a kutyát kell tartanod. Ha kifejezetten ragaszkodnék egy fajtához éveket is várnék a megfelelő kiskutyára. Nekem a vizslák tetszenek, de nem ragaszkodtam ahhoz, hogy fajtatiszta kutyám legyen. Vizsla keverékem van. Lutri volt, hogy milyen lesz nagy korában, de vállaltam, és nem bántam meg. Nincs nála szebb kutya :D
2014. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát elvileg jövő őszere terveznek almot, de már 3 éve majdnem minden tüzelésnél be lett fedeztetve a kutyus, de soha nem fogant meg :( Ahol most vannak kölykök ott a felmenők mind külsőre mind belsőre szimpatikusak, viszont az egyik, korábbi almukból lett kölyök nagyon nem tetszik... Köszi a válaszokat!
2014. okt. 7. 12:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy kölyökből nem lehet levonni következtetést. Nincs olyan alom, ahol minden kutya megközelíti a tökéletest.

Ahol üres marad a szuka, ott vajon volt-e vizsgálat, miért marad üres? Minden alkalommal más kantól maradt üres?

2014. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen én is ebben reménykedem :) De már döntöttünk, nem várunk tovább :) Volt ua-zal a kannal is és másikkal is fedeztetve
2014. okt. 7. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!