Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztőkhöz el lehet menni...

Tenyésztőkhöz el lehet menni megnézni a kutyákat, piciket, érdeklődni a fajtáról, ha kutyavásárlás előtt állok, de nem tudok fajtát választani?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, sőt, megmutatja a szülők eddig elért eredményeit, a törzskönyveiket, stb.

Ha kiválasztottad a kölyköt, amit el szeretnél vinni, utána is mehetsz látogatni, egészen 8 hetes koráig.

2014. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem úgy mennék oda, hogy veszek is tőle rögtön kutyát, csak hogy érdekelne a fajta és jobban meg szeretném ismerni.
2014. máj. 25. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Persze, hogy mehetsz! Szerintem a tenyésztő örülne is neki. :)
2014. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tenyésztője válogatja. Fel kell venned a kapcsolatot tenyésztőkkel és biztosan lesz, aki szívesen fogad.
2014. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Akiteki ***** válasza:
69%

Hát nem. Ha mindenki látogatást tenne, akit érdekel a fajta, egész nap csak fogadnám a látogatókat. Az ember lakása nem múzeum, hogy mindenki odajárjon nézelődni.

Kiállításon lehet találkozni tenyésztőkkel, beszélgetni (úgyis egész nap csak arra a 2x 5 percre várunk, hogy sorra kerüljünk), megismerni több tenyésztőt, eldönteni hogy illik-e hozzánk az a fajta.

Lehet e-mailt írni, facebookon érdeklődni.

2014. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te milyen fajtát tenyésztesz?
2014. máj. 25. 19:31
 7/10 Akiteki ***** válasza:
huskyt és whippetet.
2014. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pedig ismerek olyan tenyésztőt, aki örül, ha megy hozzá valaki akár ismerkedni a fajtával.
2014. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ismerek kb. 8 fajtából!
2014. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:
32%

Majd mutasd be légyszíves. Mert én meg egyet sem, pedig nem 8 tenyésztőt ismerek.

Mindenkinek van munkája, családja és még a kutyái is, nem arra vannak berendezkedve, hogy vadidegen embereket fogadjanak kutyasimogatásra.

2014. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!