Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 napos kiskutyám....

Van egy 5 napos kiskutyám. Sajnos a mama kutya és a többi kicsi elpusztult születésük után 1 nappal. Magától kakilik és pisil is pedig azt olvastam nem tudnak. Az orrából valami vízszerű válladék jön egy picit. Ez tisztulás lehet? Vagy megfázott?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 10:45
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Tápszerezem és megy neki a lámpa. Köszönöm!! Nem adtam neki egy csepp tejet sem még jó hogy olvastam róla.
2014. okt. 7. 13:02
 12/33 sippara ***** válasza:
88%
Az milyen jó lett volna, ha a vemhességről, szaporításról is olvasgatsz, mielőtt kinyírod a kutyádat majdnem az összes kölykével együtt...
2014. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Te mit dumálsz!!!!! Tudod van sok köcsög aki kidobja a kutyáját és szétrágja más kerítését!!! De nem magyarázkodok nincs közöd hozzá!!!!
2014. okt. 7. 13:25
 14/33 anonim ***** válasza:
75%

mert az mivel jobb aki így öli meg a kutyáját mint te? Nem gondoskodik orvosról és megfelelő előkészületekről ellés közben. Milyen jogon emeled ki magad azok közül akik agyonverik a kutyákat. Annyival jobbak hogy azok a kutyák rögtön gyorsan meghalnak, a tied meg szenvedett. Milyen jogon osztasz ki te bárkit is itt.


Kíváncsi volnék a körülményekre. Mi késztetett arra, hogy szaporítsd a kutyádat egyáltalán? Hogy mindennek utána tudtál olvasni csak pont ennek nem.


Mi késztet arra, hogy egy diplomás ember tanácsát sutba dobva egy ehhez hasonló szennyoldalon hallgasd meg teljesen ismeretlen emberek véleményét és hidd hogy te többet tudsz. Mi vagy te? Állatorvos? Kétlem, mert akkor tudnád hogy a tejjel kapcsolatos idiotizmusod is mekkora baromság.


Megbuktál állat tartásból. Szenvedtettél egy szukát és még te vagy felháborodva ha meg merik említeni ezt neked.

2014. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
5 éves volt és nem volt még vemhes!!! Este még rendben voltak de reggelre valami történt és mire ide ért az orvos elpusztult az anya kutya is. És köszönöm a bunkóságaitokat!!!!
2014. okt. 7. 13:37
 16/33 anonim ***** válasza:
89%
köszöngetheted, attól még a kutyád szenvedve kínok közt pusztult el.
2014. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Figyelj nem tudsz semmit semmiről csak letiprod az ember lelkivilágát. Végig mellette voltam sorba néztem a kicsiket és cicire tettem. Kapta az anya kutya a vitaminokat végig...ez az egy kutyám volt nem gondoltam h ez lesz!! Miben vagyok hibás?
2014. okt. 7. 13:48
 18/33 A kérdező kommentje:
Bár mindenki ilyen állatbarát lenne mint én nem tudsz rólam semmit nem ismersz! Az egész történetet nem tudom itt leírni sajnos..de szeretettel várlak megmutatom hol és hogyan elt a kutyám. és 6kóbor kutyának találtam már gazdit ahol szeretik őket!
2014. okt. 7. 13:59
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
A vemhes kutyának a vitamin kevés.RENDSZERES állatorvosi kontroll kell jól felszerelt rendelőben.Ultrahang stb.
2014. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Itt nálunk sajnos nincs ilyen felszereltségű rendelő. A legközelebbi 80 km-re van. pénzem meg nem lett volna utazni. 2 gyerekes egyedülálló anyuka vagyok 60 ezres fizetéssel. de mindegy úgyis egy kutyakínzó vagyok. bárcsak vissza csinálhatnám az egészet :'(
2014. okt. 7. 14:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!