Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 napos kiskutyám....

Van egy 5 napos kiskutyám. Sajnos a mama kutya és a többi kicsi elpusztult születésük után 1 nappal. Magától kakilik és pisil is pedig azt olvastam nem tudnak. Az orrából valami vízszerű válladék jön egy picit. Ez tisztulás lehet? Vagy megfázott?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 10:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
De jó:) Örülök, hogy jó az étvágya, ilyenkor az a legfontosabb. Még ami eszembe jutott és fontos: Ha elmész otthonról, szerintem egy ideig hagyd az ajtóban vagy az előszobában mindig a cipőd, kabátod, ahol nem érintkezik a kutyussal, nehogy valami bacit, fertőzést hazavigyetek neki. Gyengécske lehet az immunrendszere, még olyan is megbetegítheti, ami egészséges kutyának, embernek nem oko semmit. Gyerekeket, nem tudom milyen idősek, de ha már ovisok, őket is kérd meg hogy vigyázzanak most a tisztaságra a kutyus körül.
2014. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Ügyelek rá nagyon kézmosás nélkül nem nyúlok hozzá. A gyerekek megértették h még pici és megbetegedhet könnyen nem piszkálják. Olvastam erről is és mindenre figyelek. köszönöm a tanácsot. vEgre egy aranyos segítőkész ember :-)
2014. okt. 7. 19:09
 33/33 anonim válasza:
Mi van jelenleg a pici kutyával? Éjszaka is felkeltél hozzá folyamatosan? Mivel etetted, mármint nem milyen tápszerrel, hanem pld fecskendővel, szem csepegtetővel... És milyen adagokat adtál neki 5 napos korában? Kérlek válaszolj láss el tanácsokkal, mert most van 7 újszülött kiskutyám én nincs teje az anya kutyának :(
2014. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!