Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Mivel nem doglott meg az a...

"Mivel nem doglott meg az a korcs, ma kapott egy ujabb loketet. Hahahah! " Mit csinaljak egy ilyen szomszeddal?

Figyelt kérdés

Egyreszt kulfoldon vagyok, es azert mondja el nekem ezeket, mert tudja, hogy nem helyi lakos vagyok, es ugy gondolja akkor leszarom.


A lenyeg, hogy egy masik szomszedunknak van egy kiskutyaja, sokat sir napkozben, mert nemreg hoztak el. Ez a masik ember, meg tegnap elvileg adott neki ket paracetamolt csokikremben, ma meg azzal dicsekedett, hogy harom gyogyszert adott a kiskutyanak keritesen keresztul....


Ha mergezi, akkor nem lenne valami tunete? Mert nagyon vidam a kicsi, a gazdaja meg nem viszi be a hazba, hiaba mondtam neki, hogy vigyazzon ra. Nem igazan figyelnek ram, mett csak egy kulfoldi munkas vagyok a csuda orszagukban...


Ma mar tettem fel ilyen kerdest, de most akkor elvileg 500 ramnyi gyogyszer van a kiskutyaban... Mit csinaljak?


2014. okt. 7. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel, küldd el a rendőrségnek, amit beszélgettek (ha írásban folyik a dolog), hogy nézzenek már rá és basszák tarkón, mielőtt elpusztul a kiskutya.

meg hát szólj a szomszédnak, hogy ne hagyja kint a kutyáját egy ilyen elmebeteg mellett. Ha élve akarja tudni, akkor benti kutyája lesz.

2014. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ja, szóltál, bocsi, azt valahogy átugrotta a szemem. Hát akkor nem tudom, ha neki sem ér ennyit, nem sokat tudsz tenni :/ Esetleg az Állatvédőrséget megkörnyékezheted, hátha van ötletük.
2014. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni azon kívül, amit akumi ajánlott. Nem értem, h lehet valaki ilyen ..., h kint hagyja a nemrég elhozott kiskutyáját, főleg ha még figyelmeztetik is, hogy ne hagyja a kertben.
2014. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:
100%
Megnéztem mi a helyzet a paracetamollal, egy 20 kilós kutyánál 3500 mg körül kezdődik a mérgezés. Egy 3-4 kilós kölyök esetében már elég az 500 mg. Talán még nem halálos, de az biztos hogy csúnya tünetei lesznek. Többek között májkárosodást okoz.
2014. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!