Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy honapra megyek haza...

Egy honapra megyek haza decemberben, hogy intezzem el ilyen gyorsan, hogy nemeteoszagba kihozhassak egy kiskutyat?

Figyelt kérdés
Nemetorszagban elek, de otthonrol szeretnek elhozni egy kistestu kolyokkutyat. Valoszinuleg menhelyrol vagy facebookon ha latok gazdira varo kutyust, akkor onnan hozom el, tehat nem venni fogom. Nem tudom, hogy mennyi idovel elotte meg kell lennie az oltasanak( ezt sem tudom pl, hogy az osszes oltasnak) es azt hiszem az allatorvos az utlevelebe ket nappal utazas elott bele kell irja, higy egeszseges. Hogy van ez pontosan? Es csak egy honapom van ra. Kolyok kutyat szeretnek, mert kicsi koratol en szeretnem nevelni. Tud valaki segiteni ebben, hogy minel gyorsabban es gordulekenyebben menjen a dolog?

2014. okt. 10. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha legálisan akarod csinálni, akkor 4 hónaposnál nem fogsz tudni fiatalabbat elhozni, mert a törvény h 3 hónaposan kaphatja az első veszettségit és az oltás után (21?)30 nappal lehet utazni. [link]

De ha kocsival mész akkor kb mindegy...csak ne állítsanak meg ellenőrizni

2014. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oke kocsival jovok vissza. De akkor mi a menete? Otthon elhozok egy kutyust. Es hogyan tovabb? Sose volt kutyam, nem tudom milyen es mennyi oltas kell beki. Tehat mi kovetkezo lepes?
2014. okt. 10. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!