Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kérnek a kutyákért...

Miért kérnek a kutyákért 100-200E Forintot? Egyáltalán, miért kérnek értük pénzt? Számomra ők érző lények, akikkel nem kereskedni kéne.

Figyelt kérdés

Úgyis rengeteget fogunk rájuk költeni életük során.

Csak én vagyok túl kutyabarát?

Persze, a tenyésztőknek is meg kell élniük valamiből, de ha már MUSZÁJ pénzt kérniük egy érző lényért, miért kell ilyen drágán?

Erre most jön az, hogy díjnyertes így meg úgy...

De ennek sem látom értelmét. A kutya az ember BARÁTJA, nem TÁRGYA.


Több kutyám van, a legtöbb menhelyi/befogadott, egyért fizettem ki azt a csillagászati árat, de máig nem értem, miért ilyen drága.



2014. okt. 11. 00:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy miért nem olcsóbb a táp? Mert ők is ebből élnek, az eledel gyártásából, és fizetik a pofátlanul magas adókat. Ha fönt nem lopnák szét az országot, minden lehetne olcsóbb. De ez van. Nem politizálok, mert teljesen mindegy ki az aktuális vezető. Mind egyforma.
2014. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!