Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért budos a húgom kutyája?!

Miért budos a húgom kutyája?!

Figyelt kérdés

4 éves fajtatiszta shih tzu ivaros szuka.

Annyira budos, hogy ha a nappaliban fekszik és utána kimegy akkor az egész szoba olyan budos marad mint o. A szagát már 4-5 méterrol érezni lehet. Nem nagyon tudom mihez hasonlitni, olyan mintha budos zokni szaga lenne. Benti kutya. Viszont amiert budos, a hugom elkezdte hetente furdetni, en tudom hogy nem jo neki, de hiaba mondom..

Az allatorvos annyit mondott hogy minden kutyanak mas szaga van.

Az en kutyamnak is van egy alap kutyaszaga de alig lehet erezni. O egy ivartalanitott kan.

Mit lehetne csinalni a hugom kutyajaval?


2014. okt. 12. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mit eszik, mivel fürdeti a húgod, nincs-e valami gondja, stb.
2014. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tápot és a mi maradékunkat eszi, nem tudom hogy milyen kutya samponnal mossa. Elvileg egészséges, 1 hete volt orvosnál.
2014. okt. 12. 11:43
 3/14 anonim ***** válasza:
De milyen tápot? Mert ha valami olcsó sz@rt eszik, attól lehet ez. És kizárólag kutyáknak készült samponnal lehet fürdetni.
2014. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A kutyát nem kell hetente fürdetni, mert korpás lesz.

Ha büdös, lehet valóban a táptól, maradékot NE adjatok neki!

2014. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De a tenyésztőt is megkérdezhetnétek erről, ő biztos tudna tanácsot adni erre.
2014. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen táppal eteti, kutya sampont használ. Megmondtam neki már százszor hogy ne adja neki azt amit mi eszunk, de semmiben nem hallgat rám.. Mondtam neki azt is, hogy vigye el ivartalanitani, de olyankor direkt nem figyel ram.
2014. okt. 12. 11:59
 7/14 A kérdező kommentje:

A furdetest is mondtam neki, hogy hagyja abba elég évente párszor vagy ha nagyon koszos, de azt se érdekli hiába mondom neki...

A kutyajabol meg belole is elegem van.

2014. okt. 12. 12:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért írtad ki a kérdést, ha nem akarsz tenni semmit? Csak hogy panaszkodhass?
2014. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azert irtam ki mert elegem van abbol hogy budos, es hogy tudjunk elle mit tenni ha mar a hugom le se sz*rja.. Kinos amikor valaki jon hozzank es ezt a budos szagot erzi..
2014. okt. 12. 12:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem tudod, mit eszik? Nem együtt laktok? Kérdezd meg, mit kap a kutya, és akkor tudunk tanácsot adni.
2014. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!