Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illik hozzám?

Milyen kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés

Anno volt egy németjuhászom, szóval tudom milyen kutyát tartani. De nem tudom milyen fajta illene hozzám.

Nagy kertes házban lakunk, és 2 percre van egy rét is ahol nap mint nap tudnám futtatni és tanítani. Lehet hogy hülyén hangzik de olyan fajtát keresek amelyik sokáig él. Tudom hogy ha elkapja őket egy komoly betegség akkor ha nem gyógyítható altatni kell, de valami strapabíró kutyát szeretnék.

Tudnátok javasolni?

A durva válaszoktól kíméljetek légyszíves.



2014. okt. 12. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Border collie akár 16 évig is élhet. Szeret futni játszani, viszonylag könnyen képezhető. Ráadásul nagyon intelligens. :-)
2014. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mudit és a pumit elég strapabírónak mondják.
2014. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyi keverék tökéletes lenne neked :)
2014. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy menhely vagy pumi :) a pumisok rendszeresen terveznek együtt setakat és baromira összetartanak
2014. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KGabi0000 ***** válasza:
Elsősorban én is menhelyt ajánlom,mivel úgy jössz ki legolcsóbban,de tudom ajánlani az angol cocker spánielt,vizslákat,habár azok nem tudom mennyire strapabíróak,de a pumi,mudi és társai sem rossz választás.
2014. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a csivavám 18 évig élt :)Persze a mai agyontenyésztett egyedek már biztos nem élnek majd ilyen sokáig :(


Menhelyi keveréket tudok neked javasolni :)

2014. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta kutyát akkor kell venni, ha beleszeretsz egy fajtába, vagy ha sportra, munkára akarod használni a kutyát. Ha nincs konkrét elképzelésed, a menhelyet ajánlom!
2014. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! :)
2014. okt. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!