Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit Bull vagy Amstaff?

Pit Bull vagy Amstaff?

Figyelt kérdés
Melyik az erősebb? Tulajdonságban eltérnek egymástól?
2010. jan. 23. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

A Pit bull és az Amstaff annyiban tér el egymástól hogy a pit bull meg tud hülyülni az amstaff nem!

Amstaff kutyám van vagyis ez a második mert az első meghalt tipikus agydaganatban azt úgy vettük kiképzetten tetoválva törzskönyvel stb izmos egy dög volt és nagyon szót fogadó!

Szerény játékos kutya de ha kell odateszi magát...

Sztori: Hazaértem kutya már jött le hogy mivan , megálltam egy olyan helyen ahol nem lát és figyeltem a kutyát , ült a lépcsőn és figyelt.Elindultam látta hogy én vagyok és kijött hozzám leült nyitottam a kaput és egyből az ölembe ugrott :D

Amikor a festő jött hozzánk arra lettünk figyelmesek hogy ugat a kutya nagyon , lementünk az udvarra a festő fennt volt a fán a kutya meg ült és ugatta amikor lementünk odanézett felénk és egyet ugatott a fa felé hogy jelezze mivan...

Mit sem kell mondanom az amstaff nagyon okos kutya 6 év tapasztalatom van benne! Aztán nagy nehezen sikerült egy kölyköt szerezni most már elég nagy és izmos lett :D

Hát ezzel megint egy sztori 1.6 méteres kerítésünk van lazán átugorja helyből!Volt hogy arra lettem figyelmes hogy a szomszédok (asszonyok) kiabálnak hogy kinnt a kutya erre kinézek a kutya értelmesen nézi a két öregasszonyt és nem csinált semmit lementem szóltam neki hogy gyere be , fogta magát bejött !

A pit bull nem ennyire szót fogadó a szomszédunknak hülyült meg a pitbullja nem engedte be a kapun a tulajt!

2010. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és melyik az erősebb?
2010. jan. 23. 22:43
 3/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a pitbull.


De egyáltalán miért akarod tudni?


Mellesleg a pitbull tartását törvény bünteti.

2010. jan. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem bünteti a törvény. Annyi hogy engedély kell hozzá és csak ivartalanított kutyát lehet behozni törzskönyveset származási lappal. Csupán csak érdekel mert az amstaffot a pit-ből tenyésztették ki mégis a pit kicsit erősebbnek tűnik.
2010. jan. 24. 11:36
 5/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok :D

Az Amstaff Erősebb !:D volt mit látni :D

2010. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez az adott egyedtől, a származásától, testfelépítésétől, a nevelésétől, képzésétől, edzésétől függ.

De miért fontos az neked, hogy melyik az erősebb?

2010. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak érdeklődtem már az előbb is leírtam. Amúgy Amstaffom lesz. :) Tapasztalatok vele kapcsolatosan? Nevelés ilyesmi?
2010. jan. 25. 08:24
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát először is a legeslegfontosabb, hogy egyhetes korától hihetetlenül jól kell szocializálni. Ne hozz olyan tenyésztőtől (vagy szaporítótól) kutyát, akivel nem beszélsz egy kicsit, nem ismered, látod, hogy foglalkozik a kutyákkal. Ha a kicsi rosszul volt szocializálva az eléggé nagy bajokat okozhat később. Ha látod a kis kutyán, hogy félős, gyáva, ijedős ne hozd el, mert akkor gyenge az idegzete, amely később agresszivitásba csaphat át. Ezután pedig te is kezd el a szocializálást. (Nem tudom mennyire tetszik a kutyaovi ötlet, de hasznos. :D )Ha az nem jön be, akkor többször vidd le parkba, hogy megismerkedjen más kutyákkal (soha ne hagyd, hogy agresszívan lépjen fel ellenük! Ha fél, nyugtasd meg! Ha ügyesen játszik, dicsérd!) vidd el városba, hogy megszokja a hangos zajt, a furcsa szagokat. tehát próbálj meg vele minél több mindent megismertetni. Ja, és játssz vele nagyon sokat, imádják. :) Labdázni, kötelet húzni, mindent. :) Meg úszni is szeretnek szerintem. Aztán, ha akarod elviheted engedelmességi tanfolyamra, de otthon is képezheted (nem tudom mennyire vagy kutyás)

Bááár, remélem nem azért kérdezted, hogy melyik az erősebb, hogy azt akarod venni... Egy kutyát nem azért kell szeretni, és soha nem szabad vadítani, mert amiatt van rossz híre a fajtának!


Sok szerencsét a kis kutyához! És bánj vele jól!

2010. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Elég nagy kutyás vagyok. Amstaffot fogok venni csak azért kérdeztem hogy melyik az erősebb mert hogy az Amstaffot a Pitből tenyésztették ki és kíváncsi voltam.
2010. jan. 30. 09:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Amstaff:) Nekem olyanom van csupa izom és magasabb a pitbullnál de mindegyiket egyformán szeretem:)
2011. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!