Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit Bull vagy Amstaff?

Pit Bull vagy Amstaff?

Figyelt kérdés
Melyik az erősebb? Tulajdonságban eltérnek egymástól?
2010. jan. 23. 21:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
Kedves első.Ekkora marhaságot már rég halottam,hogy a ,,pitbull meghülyül".Ne is haragudj de szerintem egy kicsit se értesz ehhez a két fajtához,máskülönben nem írtál volna ilyen hülyeséget!!!Aki ért hozzájuk tudja,hogy pitteknek sokkal stabilabb az idegrendszere és kevésbé szeretne domináns lenni a többi kutyával és az emberekkel!!Másrészről meg sokkal taníthatóbb,de tény,hogy ő nekik van egy egyéniségük,és néha akaratosak.Ezért kapni fogok hideget s meleget,de a staff egy pit ivadék.Egy nem viadalra,hanem külsőre és jellemre tenyésztett pitt.Voltaképp a pitt eltunyult,meghízott,kislányos változata.Köze sincs az igazi pittekhez!!!!Hogy melyik az erősebb?Nos ez nem egyértelmű.De bunyóban:pitt!
2011. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
őő és mi a helyzet egy pit-amstaff keverékkel ( haveromnak van )és nem valami szép csak aranyos :D
2011. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mind a 2 -t harcra vittek/ viszik szoval mind a 2 harci kutya es aki azt irta hogy a pit nem dominans kutyaval szemben az.....

Mar hogyis ne lehetne dominans kutyaval szembe

Mikor direkt arra lettek tenyesztve??

2018. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mind a kettőnek volt tapasztalatban viadalban. Szerintem az amstaff nyerne.
2020. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!