Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel fürdessem vagy mit...

Mivel fürdessem vagy mit csináljak hogy ne legyen ennyire büdös?

Figyelt kérdés
Imádom szeretem a kutyámat nagyon, viszont nagyon erős szaga van. 8 hónapos tacskó, aki velem alszik az ágyban szóval valamit kéne kezdeni vele. Megfürdettem kutyasamponnal (junior) de másnap visszajött a szaga. Ha jellemeznem kéne talán nagyon erős piskóta szaga van. Ha nem aludna velem nem lenne gond, viszont elküldeni nem szeretném mert imádom hogy alhatok valakivel szóval velem fog aludni ha megmarad a szaga akkoris, dehát jo lenne valami tipp....
2014. okt. 14. 19:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
20%

Nekem volt tacskóm, 12 évig élt, és öregségére szépen elaludt. Kicsi kora óta a megmaradt ételt ette, persze kapott húst is rendesen. Soha semmi baja nem volt. De ugye sokan a reklámnak hisznek, és el se tudják képzelni, hogy a kutya maradékokon is szépen el van. A tacsim kan volt, és amíg nem ivartalanítottuk tényleg fura "bundaszaga volt"Nem volt büdös, de engem zavart. Az állatorvos mondta, hogy ivartalanítás után eltűnik a szaga. Igaza volt.

Ha nincs ivartalanítva, akkor ivartalanítsd, és szerintem akkor már nem lesz bundaszaga..

2014. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Az enyém szuka :)
2014. okt. 14. 20:05
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

A házikoszttól is ugyanúgy lehet büdös a szája mint a tápoktól. A fogkövet inkább a keményebb dolgok szedik le és azt az elkényeztetett kutyák néha nem szeretik. Mi hiába zabáltatjuk a létező legdrágább táp egyikével (mint a linkelt), mégis büdi a lehellete. A táp kissé puha és zsíros, így nem koptatja a koszt a fogról, továbbá halszagú...


[link]

2014. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
a szuka kutyáknak is van "szaguk" amikor ivaréretté válnak.. Ivartalanítsd és elmúlik a szag. Vagy ha bizonytalan vagy, akkor vidd el állatorvoshoz, és kérdezd meg tőle mi a gond.
2014. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 KGabi0000 ***** válasza:
0%
Az én kutyám is olcsó tápot meg maradékot eszik,nem büdös.Az Josera meg ezek elég drágák 800 Ft egy kg kb de attól függ abból is melyik és honnan,a múltkor 2000/kg árban láttam Britet.A többiek a többit elmondták.
2014. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
#11-es: nincs két egyforma kutya, van amelyik gond nélkül megeszi, van amelyiknek kellemetlen szaga lesz tőle, ennyi. Az emberre is vagy rájön a hasmars a tejtől vagy nem, ez nem feltétlen csak a termék hibája.
2014. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Kérdező, abba gondolj bele, hogy mennyi pénz megy ki az ablakon abból, amit megfőzöl, aztán "kidobod" a kutyáknak. Ha kisebb adagot főznél a családnak, maradna pénz normális kutyatápra, mindenki jól járna, mellesleg a minőségi tápokból kevesebb is elég, mert sokkal tápanyagdúsabb, mint az olcsók. Példának okáért nézd csak meg a hústartalmat.
2014. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
85%
És az hogy 12 évig élt a kutyád szerinted jó? A tacskók átlagéletkora jóval magasabb.
2014. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Kedves 17es! Ne vedd kötekedésnek de látszik nincs gyereked. Nekem 3 van és hol megeszik az aznapi menüt, hol nem. Ma pl megették a lencsefőzeléket, 3 hete nem. Érted mit akarok magyarázni? :)
2014. okt. 14. 21:22
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm anyja főz állandóan sokat,aztán dobja ki a felét mert nem ette a család és panaszkodik,hogy ő napi 8-10 ezret elkölt kajára,de ki kell dobni.Mondtam neki,hogy kevesebbet kell főzni.


Érdekes,nálunk anyum elég keveset főz sosincs kaja kidobva,szóval nem ha akarnánk se tudnánk a kutyákat jól lakatni a maradékkal.


Mi BARF-ozunk,sokkal olcsóbb mint a táp.De ha nem akarsz bíbelődni,akkor jobb minőségű táp kellene.

Egy tacsinak 15 kg táp tök sokáig elég hónapokig!!! Brit,Brit care,Josera ezeknek nézz utána..

2014. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!