Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel fürdessem vagy mit...

Mivel fürdessem vagy mit csináljak hogy ne legyen ennyire büdös?

Figyelt kérdés
Imádom szeretem a kutyámat nagyon, viszont nagyon erős szaga van. 8 hónapos tacskó, aki velem alszik az ágyban szóval valamit kéne kezdeni vele. Megfürdettem kutyasamponnal (junior) de másnap visszajött a szaga. Ha jellemeznem kéne talán nagyon erős piskóta szaga van. Ha nem aludna velem nem lenne gond, viszont elküldeni nem szeretném mert imádom hogy alhatok valakivel szóval velem fog aludni ha megmarad a szaga akkoris, dehát jo lenne valami tipp....
2014. okt. 14. 19:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem ne aranyozzál. A kistestű kutyák átlag életkora pont hogy magasabb, az említett fajtánál 14-17. Nyilván nincs értelme veled vitatkozni, mert nem bírod felfogni, hogy a minőségibb étrend növeli a kutya élettartamát és életminőségét.
2014. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, elhiszem, hogy jól főzöl, de a maradék az mindig moslék még az 5 csillagos éttermekben is. Ráadásul a kutyáknak SEMMI szükségük nincs maradékra, egyrészt mert nem lehet normálisan kimérni másrészt mert tele van fűszerrel és még rengeteg egyéb ok van. Természetesen megeszik, mert egy egészséges kutya jó étvággyal eszik szinte mindent. De ez nem feltétlen jelenti azt is hogy jó neki. Ha nincs pénzed nyers etetésre vagy prémiumtáposra akkor javaslom add el a kutyáidat, mert ha hirtelen babéziásak lesznek vagy gyomorcsavarodásuk lesz arra sem lesz pénzed, és előbb vagy utóbb elpusztulnak.
2014. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Ugyanmár emberek....ha rossz lenne a kutyáknak akkor egész egyszerűen NEM lennének ezek a tápok. És nem én vagyok a hülye hanem ti, higyjétek el hogy a drága táp is annyit ér mint az olcsó, csak jobb nektek a tudat h drágát zabál a kutya :D


És még egy észrevétel: ahelyett hogy a kérdésre válaszolnátok, fikáztok engem. Sokkal de sokkal rosszabb emberek léteznek mint én. Én nem kinzom a kutyáim, nem ütöm és sorolhatnám...mégis egy hidegvérü gyilkosnak állitatok be :)

2014. okt. 15. 13:54
 34/38 sippara ***** válasza:
100%

"Ugyanmár emberek....ha rossz lenne a kutyáknak akkor egész egyszerűen NEM lennének ezek a tápok."


Ugyanezen logika mentén szépen kérlek, tiltasd be a növényvédő szerek 90 százalékát, a mérgeket maradéktalanul, és a gyorskaját is. Tudod hülye seggnek lenni mindenkinek joga van, ezt jelenti a szabad akarat. Ez az utolsó mondta volt tőled a leggyönyörűbb, nagyon remélem, hogy a gyerekeidet azért nagyobb odafigyeléssel neveled.

2014. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak olcsó tápok, mert igény van rá a hozzád hasonlók miatt.

Az embernek sem tesz jót a csoki, chips, sör, cigi és társai, mégis léteznek. Az igény miatt. Érted?

Attól még, hogy nem vered a kutyát (még jó!), attól még lehetsz szar gazda. Attól még, hogy vannak nálad rosszabbak, neked nem kell rossznak lenned. Ha ennyire nem érdekel a kutyád jóléte (büdös, backi, szerinted ez egészséges??), akkor ajándékozd el! Aludj plüss macival, azt kimoshatod, ha büdös.

2014. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Az anyósom a dalmatáját házikoszttal eteti, a kutya dagadt és annyit fingik, hogy öklendezve megyek be a lakásba a szagtól. Az nheeem szőrszag! Nekünk a spániel méregdrága Orijent eszik Eukanubával váltakozva és még életemben nem éreztem vagy hallottam hogy egyet is fingott volna. Persze ez lehet egyedsajátosság is. Olyan fényes a szőre és olyan ereje van és energiája, izmai, hogy egy nagyobb joserás kutyát simán feldönt ha ütköznek játék közben. Hidd el, a kutyának nem a lencsefőzelék meg a székelykáposzta a menyország. Megeszi, mert a gazditól kapja, megeszi, mert ez van, ezt szokta meg. De a várható élettartama nem 18 év lesz, hanem csak 12, mivel a belei nem erre vannak teremtve. Olyan, mintha 50 éven át kakaóscsigát kéne enned sajtoskiflivel. Van akinél pesze a kutya fogyóeszköz, van akinél családtag és csak akkor válallja ha el bírja tartani. Ez a gyerekneveléssel sincs másképp.
2014. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 KGabi0000 ***** válasza:
16%
Kérdező!Szerintem hagyjad őket,ezt én sem értem,ha valaki nem 800 Ft-os táppal eteti kutyáját,az már szar gazda.Vidd el állatorvoshoz,vizsgáltasd meg és kiderül minden.Egyébként mi sem drága táppal etetünk a kutyánk mégis szép szőrű,energikus,okos kutya.Ja és nem szokott szellenteni,pedig néha néha kap maradékot.
2014. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"valaki nem 800 Ft-os táppal eteti kutyáját,az már szar gazda"


Valamit nagyon félreértettél, mert ilyet senki nem mondott.


Vannak kutyák, akiknek semmi bajuk az olcsó táp/moslék kombótól. És vannak, akik nem bírják olyan jól, másképp emészti meg a szervezetük, ami valami kellemetlent eredményez (jelen esetben a szagosságot).


ÉS nem attól lesz valaki jó gazda, mert nem kínozza, veri napi szinten a kutyáját. Ez olyan alap, mint ahogy a gyereket is ha kitolja a nő magából, akkor nem húzza le a wc-n vagy dobja ki a kukába. De nem attól válik jó anyává, mert épp ezeket nem követte el.


Sok tanács elhangzott már itt, nem fogok ismételni senkit. Kérdező, vagy változtatsz vagy sem, nem a mi problémánk ha büdös a kutyád. Mi csak tanácsot tudunk adni, hogy mit lenne érdemes csinálnod. De tenned neked kell érte.

2014. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!