Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kínai kopaszku...

Mit gondoltok a kínai kopaszkutyákról?

Figyelt kérdés
te tartanál?szerinted cuki?szerinted szép?mi a véleményed róla?
2010. jan. 24. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem helyes kutya, na nem szép, de, ha már így mondtad, akkor lehetne rá mondani, hogy cuki. Lehet, hogy tartanék, az lenne az összes bajom, hogy télen/hidegebb időben nem tudom, hogy vinném ki sétálni. De igazából nem tudok sokat erről a fajtáról, hogy hogyan bírja az időjárást, stb...
2010. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon rusnya, se nem cuki, szép meg pláne nem, sőt... Szeretem ha egy kutyát lehet simogatni, ehhez a fajtához meg undorodnék hozzáérni. Nekem köszönöm, de akkor sem kellene, ha semmi más állat nem lenne.
2010. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Mintha valami csúnya bőrbetegsége lenne...brrrr.... ezt simogatni...:(

2010. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Semmivel sem másabba, mint más kutya, sőt!

Nekem, mert van kopaszkutyám, soha nem is lesz másfajta.

Igenis, nagyon jó érzés őket simogatni.

2010. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Első vagyok.

Én megértem, hogy nem tetszik nektek annyira ez a fajta, hiszen nekem is jobban tetszenek egyes fajták mint egy másik, de azért undorodni nem kéne tőle. Ugyanolyan kutyus, mint a többi. Én nem tartom undorítónak, és végül is, rajtunk sincs szőr mindenhol, mégsem mundjuk, hogy undorító. Na nem azt akarom mondani, hogy ezért most az összes kutyának ilyennek kéne lennie, de szerintem ezzel a fajtával sincs semmi baj:)

2010. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Az ölebek közül talán még ezt tartanám, alapból pedig nem szeretem az ölebeket.
2010. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit, hogy EZ a kutyus is kínai kopasz kutya:

[link]

Powder puff változat, az egész teste szőrös.

Szerintem aki erre a kutyára azt mondja, hogy rusnya, na, annak nem sok ízlése lehet.

Nem kell általánosítani.

Valóban vannak kevésbé szép kopasz kutyusok, de hirdetésekben, amiket láttok, mint kopasz kutyák, nos ők legtöbbje keverék.

Csupasz kopasz kutya nem igazán van, még a legkopaszabbaknak is a fejükön, lábukon, farkukon van szőr.

A mexikói és perui kopasz az tényleg kopasz.

2010. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a kutyus nagyon szép, amit a 10:24-es linkelt:)
2010. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Édesek. Nagyon ragaszkodóak, intelligensek. A "fura" kinézet ellenére igazi kutyák. Nincs bennük semmi gusztustalan- miért lenne? Nem divat hóbort terméke, több ezer éves fajtáról beszélünk! Nekem ilyen kutyusom van, a ha lehetőségem lesz másikat hozni mellé, az is meztelen lesz :))
2010. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem tartanék, mert nem tetszik, túl kicsi, és nem úgy viselkedik ahogy nekem tetszik tehát nem felel meg az izlésemnek. Nem tartom cukinak sem, de amúgy sem szeretem a cuki dolgokat.. Amúgy semmi bajom vele, minden kutyát szeretek csak nem mindegyik kéne otthonra.
2010. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!