Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba kutyapelenka vagy...

Panelba kutyapelenka vagy inkább kutya WC (műfű voltaképpen)?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki letámadna, nekem nem azért kell, mert nem akarom sétálni vinni!

Napi 3x séta és egy késő esti kisebb kör, de napközben nem vagyok itthon, és mivel pici a kutya, nem akarom, hogy vissza kelljen tartania, néha hasznos lehet a fent említett két dolog.

De melyik inkább? Nem nehezebb szobatisztaságra nevelni, ha ott a pelenka? (ezért lenne jobb a műfű kutya WC, akkor végül is jobban emlékezteti a természetre)

Tapasztalatok?



2014. okt. 16. 19:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, hogy urban legend, hogy a szobavécétől/pelenkától nem lesz szobatiszta a kutya. Ha egészséges és megfelelő a tréning, akkor működni fog a két dolog egyszerre is. Elég káros az egészségre nézve, hogyha 8-10 óráig vissza kell tartaniuk minden nap, akár 15 évig. Kialakulhatnak fertőzések, húgykövek, stb. Ezten kívül rohadt kellemetlen szerencsétlen állatnak. Aki egész nap dolgozik szerintem nagyon jól teszi, ha kialakít szobavécét vagy keres valami megoldást, hogy a kutya napközben is el tudja végezni a dolgát.
2018. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!