Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Titok111 kérdése:

Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és panelban lakok. Mivel suliba járok, olyan 3-4 órát tudnék foglalkozni vele. Határozatlan természetű fiú vagyok. Olyan fajtára gondolnék, amit akár a szobámban is tarthatnék, de nem olyanokat, mint a yorkshire terrier. Középtermetű kutyára gondoltam. Imádom a Bulldogokat. Tetszik bennük, hogy az életüket is feláldoznák a gazdáért :) Előre köszönök minden választ

2014. okt. 18. 14:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de most 12 vagy. lesz egy kiskutyád, és 1-2 év múlva rájössz, hogy csajok is vannak a Földön:)

hidd el, most ha még most nem is úgy gondolod, de hanyagolni fogod a kutyát, mert kamaszodsz lassan.

az meg senkinek se lesz jó, ha a családba lepasszolod a kutyát, mert Neked éppen más lesz a fontos.

várj még, inkább a tanulásra figyelj.

2014. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok,akkor kutyátok már volt,az jó.


Egy fekete uszkár szerintem nem lenne rossz,vele sportolhatnál pl agility,frisbee nézz utána :)

Segít a mozgásban.



Így megnyírva nem is egy lányos kutya.

[link]



[link]

2014. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hát, ritka sz@rul nyírt uszkárok.
2014. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nekem tetszenek így megnyírva. tényleg nem olyan lányos a második :D Sőt, cuki. Illetve még van egy nagyon kis tapasztalatom a Steffordshire terrierrel. (Nagy testvéremék voltak nálunk többször, és én sétáltattam a kutyájukat. [Illetve voltam én is náluk, és akkor elvittem kutya oviba a tesóm barátnőjével.])
2014. okt. 18. 19:17
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!!

Írtad, hogy túlsúlyos vagy, és a kutyával szeretnél mozogni. Feancia bulldogot innentől elvből kilőném!

Én is vagy a menhelyeket javasolnám, vagy az uszkárt.

Nekünk is egy fekete középuszink van, én nyírom normális kutyaformára mert sportolok vele, nincs időm minden úszás-kúszás játék után a pamacsait szárogatni. Energikus de nem hyperaktív kutya. Én hosszútávokat futok,na azt nem bírja de 3-4km-ig gond nélkül!!

Ha szeretnél írj privátba megmutatom, vagy ha van még kérdésed szívesen segítek!!

Kutyásnak lenni nagy felelősség de sokkal nagyobb öröm! Ez nem hobby hanem életforma!....egészséges életforma 😉

2014. okt. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia (:

Találtam egy helyes, kistestű, energikus ebzetet:

[link]

Hétvégenként jól jönne neki egy kutyaiskola, ahol emberekkel szemben lenyugtatják és később, mikor már megvan egy alap engedelmessége, akkor belevághattok az agilitybe, vagy a frisbeebe (: Ezeknél a sportoknál a kutya együtt mozog a gazdival és mindketten egyszerre tanultok és sportoltok.

Illetve itt van még 2 apróság, ha az első nem szimpatikus annyira:

[link]

[link]

2014. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Viszont egy fajtatiszta kutya 100e körülkezdődik. Én is menhelyet ajánlanék. ( ha nem baj linkelek pár kutyust, hátha valamelyikbe beleszeretsz)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!