Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos, hogy a legelső alom...

Fontos, hogy a legelső alom apja hírek kan kutya legyen?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon értek a tenyésztéshez, de a párom egy SKJCH és HUJCH és HUCH címmel rendelkező szukáját akarja párosítani egy olyan szlovák kannal akinek csak SKCH címe van. Azt se tudják, hogy létezik...


Én szerény véleményem az volt, hogy nem éri meg párosítani vele mivel a szuka is elég ismeretlen, de nem tudom, hogy így ilyen esetben elvinnék-e a kölyköket


2014. okt. 21. 20:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* Bocsi elírtam. Fontos, hogy a legelső alom apja híres kan kutya legye?
2014. okt. 21. 20:53
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha kennel név van(ez szükséges a kölykök törzskönyveinek kiállításához), szűrések mindkét kutyánál, tenyészszemle és rengeteg pénz, illetve felkészültség arra, hogy az kiskutyák elpusztulhatnak, akkor lehet pároztatni. Egyéb esetben nem(legalábbis nem etikus...), szaporításnak minősül ami elég mocskos dolog.
2014. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerinted ha TK nelkul akarna akkor hordana kiallitasokra? Termeszetes, hogy van kennelnev es szuresek.
2014. okt. 21. 21:08
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
A jó tenyésztő nem az eredményeket, hanem a kutyát nézi. Favoritom a skótjuhász, de a típus, amit én szeretek, azt alig látni eredményesen kiállításon, mert a bírók egy Exc. 3-mal kivágják, esetleg CAC, a jobb eredmény ritka. Ezért kevés ilyen kutya van, azok is ismeretlenek...
2014. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. TK nélkül nem nevezhető, mert keveréknek minősül.
2014. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocs, nem csak az eredményeket nézi...
2014. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a CH címektől lesz jó egy kutya. Aki így keres párt a kutyájának, az egy kókler. Mondom ezt egy ICH, HCH, HSCH, HGrCH, ROCH, ROGrCH, SRBCH, SRBGrCH kutya gazdájaként. A kiállítási eredmények nem elegek a sikeres párkereséshez.
2014. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A címen kívül még mi van a kannak? Egyáltalán, milyen fajta, hogy csak az számít, milyen serlegeket szedett össze?
2014. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyilván, hogy lát fantáziát a kanban, ha vele szeretne fedeztetni. Attól nem fog jobban örökiteni, ha több kupája van:) és az is lehet, hogy csak a gazdái nem vitték:))) nem az eladhatóságot kell nézni, hanem azt, hogy miben tudja javitani a fajtát.
2014. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A vevő az eredményt nézi. Ha nem azt nézné akkor teljesen felesleges lenne a kiállítás. Ott dől el ,melyik kutya jó és melyik rossz vagyis melyik felel meg a standard-nek. Keressetek jobb eredményű kant akkor jobb áron lehet eladni a kölyköket. azt nézzétek meg hogy nem közeli rokona e a szukának, ha nem, akkor mehet a pároztatás.
2014. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!