Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak nekem van egy ilyen álmom?

Csak nekem van egy ilyen álmom?

Figyelt kérdés

Hogy ha megnyerném az ötös lottót, vagy akár egy nagyobb értékű nyereményt, akkor annak egy részét egy helyi menhelynek adnám, vagy egy állatvédelmi céghez, vagy valami hasonlóhoz. :)

Nektek nincs hasonló?



2014. aug. 4. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló:)

Én alapítanék menhelyet kórházzal együtt.

2014. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki szereti az állatokat, és látja, hogy az állatvédők 300%-al mindent megtesznek a védenceikért, biztos vagyok benne, hogy segítene ha ilyen helyzetbe kerülne :) Ugyanakkor én valamit kitalálnék az ellen is, hogy ne legyen "utánpótlás" a menhelyeken, tehát az emberekben elindítanék valamit, hogy észrevegyék magukat és hogy mit élnek át a menhelyes állatkák. Valami állatvédőrség rendszert kialakítani, mint ami az Animal Planeten is ment. Kocsikat, állatorvosokat, embereket vonnék be, ahol nem az menne mint most, hogy a rendőrségen csak kiröhögnek, ha állatkínzást jelentesz be vagy nagyüzemi szaporítást.
2014. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jobbnál jobb álmok! :)
2014. aug. 4. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én álmom a fentiek mellett még egy kamion berendezve ivartalanító felszerelésekkel és ingyen ivartalanítani + plusz még elindítanék egy petíciót a TK- nélküli és TK-s de nem tenyész állatok ivartalanítási kötelezettségére.
2014. aug. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is az ivartalanításra mennék rá,szervezetten,régióként,ahol a legtöbb kutya terem.Főleg a keleti megyékben.
2014. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Saját alapítvány, ivartalanítást fedélzeten lehetővé tevő járművel! :D Nem igazán vagyok elájulva az állatvédőktől. Én is imádom a kutyákat, a normális emberekkel sincs gondom. De ők annyira hangoztatják, hogy az embereket utálják ... Egy ilyennel ki beszélget szívesen? Sok szemét ember van, de ne vegyék már az összeset egy kalap alá. Van kivétel, de a környezetemben találkoztam már több ilyen habzó szájúval ...
2014. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jutott már ilyesmi. De én nem csak egy menhelynek adományoznék, hanem többnek (amikről tudom, hogy tényleg a kutyákért vannak és nem csak a zsebüket tömik a pénzzel/adományokkal). Illetve magasabb szinteken is megpróbálnám leállítani a szaporítást.
2014. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem olyan van, hogy megveszem a kedvenc fajtáimat a legjobb helyekről, mindent megadok nekik, tenyésztem őket, és a legjobb sportversenyekre járatom. Lehet lepontozni.
2014. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. aug. 5. 14:24
 10/11 anonim válasza:
S ha nem nyersz, akkor sutba dobod az álmod?
2014. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!