Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen esős időben mit csinálto...

Ilyen esős időben mit csináltok a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
az enyém egész nap bent alszik és annyira zavar
2014. okt. 23. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma már háromszor mentem ki hozzá a teraszra (fedett, ott van a háza), és gyakoroltuk a megtanult dolgokat. Kicsit játszottunk és "birkóztunk is:) Most épp "kipiheni" a fáradalmait, alszik. (öt hós német juhász).
2014. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esős időben bevisszük és bent játszunk vele vagy együtt döglődünk az ágyon. Ha meg kint van és nem akar bejönni akkor azt csinálja hogy a bokáig érő vízben áll és ázik de annyi esze nincs hogy bemenjen a házba :D
2014. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D mi is tanultunk de bírkózni nem szeret annyira. mennénk sétálni de ez az eső :( nekem csak wc zni megy az esőre de akkor is siet hogy ne ázzon :D
2014. okt. 23. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém meghempergett a sárban és a fehér szőre szürke lett, szóval bevittem megfürdetni, felkapcsoltam a fűtést és együtt játszottunk a szobában. Amúgy nagyon nem szoktam beengedni mert rosszcsont és nem mindig vigyáz a berendezésre, de most tök jó volt vele egész nap. Nézte ahogy mosogatok és főzök, mintha a gyerekem lenne, végig a lábamnál feküdt. Mást szerintem ilyen rossz időben nem lehet. Most akinek hosszú szőrű kutyája van és bírja a hideget meg az esőt, amikor csak csepereg, az menjen vele sétálni ugyanúgy, de az enyém rövidszőrű és kölyök még, nem akarom hogy megfázzon.
2014. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mért zavar? Nagy kutya?
2014. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire esik. Ha nagyon, akkor bent vannak, bent játszunk (keresés, hurkázás, stb), de persze ilyenkor nem fáradnak el úgy. Ha csak kicsit esik, akkor sétálunk, elmegyünk a szokásos elengedős helyünkre és ott játszunk.

Tudod, van az a mondás, hogy nincs rossz idő, csak nem megfelelően megválasztott öltözék.

2014. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit csinálok? Gumicsizmában és esőkabátban/esernyővel viszem ki őket sétálni. Őket nem zavarja, sőt, sokkal élénkebbek ilyenkor, többet kergetőznek, hamarabb elfáradnak. Persze ez csak a szemerkélő esőre vonatkozik, nem a viharra. Bár már jártunk úgy, hogy elkapott minket egy váratlan nyári vihar egy mindentől távoleső völgyben... Ráültem a hátizsákomra, a hátamra-derekamra terítettem az összehajthatós polifoam-ot, fejem és vállam fölé nagyjából az esernyőt, az ebek pórázon hozzám-alám bújva, és kb. másfél-két órán keresztül álltuk az égzengést, süvítő szelet, szakadó zivatart, jégesőt :D De utána kisütött a nap, és kárpótlásul dobáltam nekik a frizbit.
2014. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen nagy kutya és utál esőbe kimenni
2014. okt. 24. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!