Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok kutyátokkal ha...

Mit csináltok kutyátokkal ha hány?

Figyelt kérdés

értelmes válaszokat lécci

köszi


2010. nov. 18. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdést. Arra gondolsz, hogy mit csinálunk, ha tüzel?
2010. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az attól függ mitől hányt, általában semmit nem szoktam... mondjuk ő nagyon ritkán szokott, akkor is azt a sárgás habot..
2010. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Általában semmit, ha csak azért hányt, mert zavarja valami a gyomrát. Itt gondolok a "sárgás habra". Annyi, hogy másnap kicsit könnyebb kaját adok neki. Pl. rizst, hússal.


Ha viszont látom rajta, hogy rossz a közérzete és levert, vagyis rosszul van, akkor rohanok az állatorvoshoz.

2010. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Az én kutyám ha hány utána megeszi. Komoly.
2010. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!Arra gondoltam h ne adjak neki kekszet?
2010. nov. 18. 17:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
feltakarítom. :D Amúgy ha hányt akkor általában látok a hányásban zöldet, nyilván a füvet evett a hasfájására. Ha ilyen habos bigyó, akkor a kis hülye belenyalt a tisztítószeres vízbe (néha szokta, pedig mindig van előtte friss víz). Az is lehet, hogy csak izgul, vagy sokat evett és gyorsan, vagy valami megakadt a torkán (anya egyszer adott a kutyának csirkecsontot, pedig a lelkére kötöttem, hogy nem szabad, és megakadt neki egy szilánk és öklendezett, aztán végül is adtunk neki kenyeret, és az levitte neki) vagy sokk, vagy bármi betegség. Ha egy nap többször is hány akkor elvisszük dokihoz.
2010. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
fogd a fejét miközbe hány
2010. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk általában megszokott, pláne amikor a szönyeget összetrutyizza a kis palota xD. Mindig olyan mohón eszik, hogy utána meg öklendezik és néha ki is jön O.o

Ha pedig a(hogy elődjeim szavaival éljek) "sárgás habot" hányja ki az kutya gyomorsava.

Amikor érzi a kutya, hogy savtúltengése van akkor eszik egy kis füvet és máris kihányja a felesleget. Az nagyon hasznos kis "gyomormosás" nekik. A legtöbb problémát megoldják azzal.

2010. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Bocsi, de azt olvastam a hány helyett, hogy lány. :D
2010. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

1. semmi baj :D

2010. nov. 18. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!