Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy ennyire nem...

Normális, hogy ennyire nem érdekli az eső/vihar?

Figyelt kérdés
A havanese-m a legnagyobb viharban, mennydörgés meg villámlás közepette is képes kikéretőzni rohangálni az udvarban... Ma is többször kimentünk játszani a zuhogó esőbe, és egyáltalán nem érdekelte. Nem mintha zavarna, csak furcsa, mert az egyik barátnőm 25 kilós kutyája pl. fél a viharoktól, és az első mennydörgésnél elbújik. Ő pedig mintha kifejezetten szeretné a viharokat :D

2014. okt. 23. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Kutya válogatja :) Nekem a 10 éves magyar vizslám elő nem bújna esőben, a 8 hónapos keverék kutyusom pedig bőrig áztatta ma magát.
2014. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Abszolút kutyától függ.. Nekem a 2 magyar vizslám tegnap szökött el a vihar miatt.. Azóta sincsenek meg. =/
2014. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális, persze :) Ez lenne a normális hozzáállás minden kutyánál.
2014. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem havanese keverék az egyik kutyám. Induláskor néha húzza vissza a pórázt, nem akar jönni, de aztán meg útközben belehempergőzik a vizes fűbe, nekem meg szarrá ázik a cipőm ha belemegyek. Én rá szoktam adni a kutyára esőkabátot, pont azért, mert csurom víz mire hazajövünk. Legalább a hasa, háta ne legyen annyira vizes, bár sokat nem véd a kis esőkabátja.
2014. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Nekünk mindkét vizslánk fél a vihartól s az esőt sem kedvelték.
2014. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.:) Nekem sem a bolognesemet, sem a komondoromat nem érdekli.

A bolognese nem szeret ilyenkor kimenni, de egyáltalán nem fél.A dörgéstől sem.

2014. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat :D

Sétánál én is rá szoktam adni a kabátját ilyen időben, nehogy megfázzon :)

2014. okt. 24. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!