Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kerttel arréb lakò...

Két kerttel arréb lakò kutyái állandòan szétszedik a kerítést! Hova forduljak ahol csinálnak is valamit?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegünk van a szomszéd kutyáibòl!Sorban szétszedik a kerítéseket,nem győzzük a miénket is foltozni!!!Ráadásul a mi kutyáink is elkezdtek szökni,de eddig eszükbe sem jutott!Szétszedték már pár tyùkunkat is,és amikor szòltunk a tulajoknak,mèg ők kezdtek el cirkuszolni meg k.anyázni,fenyegetőzni!Ami a legszebb a szukájuk vemhes,akkora hasa van,hogy a földön hùzza,és biztos vagyok benne,hogy oltva sincsenek!Nekem meg terhesen nincs szükségem arra,hogy megharapjon valamelyik,vagy a mi kutyáink kapjanak el valamit,így is azòta van bennük bolha amiòta átjárnak azok a rohadt dögök!!!
2014. okt. 25. 18:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A kutyáinkra visszatérve......ha nyitva volt a kapu még a járdára se mentek ki!Eszük ágában sem volt meglépni,de még akkor se jöttek ki,ha pl kint beszélgettem a szomszéddal!Foglalkozva is van velük,nem csak úgy kint vagyunk...labdát dobálunk,vagy botot.....de ha ő akar játszani odahoz nekem egy almát,és tudom,hogy játszani akar!Vagy ha sokáig ugat elég kikopognom neki az ablakon,és megy a helyére!Ezeket biztos magátòl tanulta meg!!!!!
2014. okt. 25. 22:41
 12/13 A kérdező kommentje:
Mint már írtam...GYORS,TÖRVÉNYES MEGOLDÁS....nem olyan ami hònapikig tart,vagy semmi nem lesz belőle!!Leírtam,hogy villanypàsztor volt,de nem használt semmit,feljelentéssel nem megyek semmire az önkormányzatnál,ezt is kerek perec megmondtàk!!!Akkor most ki mit nem ért?!!
2014. okt. 25. 22:46
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindent pròbáltunk már!!!!!Ami humánus....mert volt aki mérget,rántott szivacsot,fagyállóba áztatott hùst,vagy farkascsapdát ajánlott!!!!Na ezek még nem lettek kipròbálva.....ezen kívül minden!!!A közvetlen kertszomszéddal is beszéltem,ő megcsinálta a kerítést...kb 3 napig ért valamit!!!Már az is megfordult a fejemben,hogy becsalom őket valahova azt kihívom a sintért,hogy vigye el,kifizetem...csak azt nem tudom,hogy ez lehetséges-e,mert nem utcán van!!!
2014. okt. 25. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!