Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy a francba értessem meg...

Hogy a francba értessem meg vele hogy az a háza és abba kéne bele mennie?

Figyelt kérdés
Itt a rosszidő esik az eső és a kutya kint ázik, mert egyszerüen nem megy bele a kutyaházba. Dobáltam be neki ételt, de nem megy bele, pedig nagyon éhenkórász. Tegnap éjjel már behoztam a konyhába mert félek hogy megfázik. Ha belerakom egyszerre kiszalad. Pedig szép nagy a kutyaháza. Nem értem hogy lehet ilyen bolond. Hogyan értessem mg vele vagy mi az istent csináljak? Ugy sajnálom hogy kint ázik és félek hogy megbetegszik. 8 honapos njucirol van szo
2014. okt. 25. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem hülye, csak kutya. Elég ha csak 1x engedsz az akaratának, be fog próbálkozni újra. Szóval első körben most döntsd el, hogy akkor bemehet-e hozzátok vagy sem? Mert ha nem, akkor a nem az legyen is nem! Nem az, hogy egyszer igen, egyszer nem.


Másrészt, ha ott van a ház neki, nyilván majd ő tudja, hogy mikor akar belemenni. Teljesen fölösleges emiatt idegelned magad, mert a kutya csak annyit vesz le, hogy bacakodsz a kutyaháznál és tiszta ideg vagy már, ő meg nem érti mi van.


6. válaszoló jól leírt mindent!

2014. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mióta van nálad a kutya?

Ha éjszaka sír, akkor nálad nem a kutyaház a legnagyobb probléma. Főleg nem egy már 8 hónapos kutyánál.

2014. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs valaami rongya, amin szívesen alszik? Azt kell berakni a házába.
2014. okt. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tippeket már kaptál, én csak a jövőre való tekintettel szeretnék valamit hozzáfűzni: szalmát tegyél be neki a házba. A rongyot át fogja nedvesíteni és keményre fog fagyni, nem igazán jó a kutyának azon feküdni. A szalma száraz és meleg, a legjobb.


Még valami: Az utcára ki szokott lesni? Lehet, hogy megérné a házát arra elfordítani.

2014. okt. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

8 hetes korától van velem :) Kis szőrcsomó volt, most meg egy mamlasz :D

Köszönöm a tanácsokat! Remélem minél előbb megoldódik

2014. okt. 26. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!