Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy csak most...

Normális, hogy csak most fogtam fel?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, hogy miért (privátban esetleg), de a 10 hónapos kutyám elpuszult egy altatástól. Megviselt, úgy 2 napig, majd semmi. Úgy érzem, most kezd leesni, hogy elment, hogy itthagyott. Pár napja már kutyákra nem tudok nézni, elfog a sírógörcs, ugyanúgy, pórázzal a kezemben megyek le sétálni, nem tudok létezni otthon, a doki már nyugtatót írt fel. (Köztem és a kutya közt nagyon szoros viszony volt, 10 hónapos volt, de már engedelmességi vizsgára és társaira készültünk.) Normális, hogy most fogtam fel? Két hete hagyott itt.

Bónusz: ti hogy dolgoztátok fel a kutyátok halálát?


2014. okt. 25. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom, nyugodjon békében, sírd csak ki magad, gyászoold meg tissztességesen. Őszinte részvétem.

Talán az idő meggyógyít minden sebet.

2014. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez amit átélsz a gyászmunka. Kutyám nem volt, de pár macskát elsirattam. Néha még most is megkönnyezem, ha eszembe jutnak. Ehhez nem nyugtató kell, hanem sok zsepi, megértő családtagok és barátok.
2014. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek köszönöm, zöld kéz ment, és nagy hála.

Kettes: az utóbbi kettőből nincs. El lett intézve annyival, hogy "majd kapsz másikat". Csak zsepim van.

2014. okt. 25. 23:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nehéz... Én is eltemettem már egy kutyát, aki 2 évig volt hű társam, és nagyon korán ment el. Sajnos csak az idő, gyászmunka tudja begyógyítani a sebeket. De hidd el, egyszer majd a fájdalmad helyét átveszi a hála, hogy mindez megtörtént.
2014. okt. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett altatva?


Nekem nj. kutyám volt, 9 évesen halt meg álmában.

Nagyon nehéz volt, és még most js megkönnyezem pedig 10 éve hogy elment. Az idő se tud minden sebet begyógyítani, max kicsit enyhíteni a fájdalmat.

Amúgy igen normális a reakciód. Minden embernél másképp zajlik ennek a feldolgozása. Van aki azonnal másik kutyát vesz magához, hogy elterelje a figyelmét, és van aki soha többé nem fog kutyázni.

2014. okt. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hónapok kellettek, mire úgy-ahogy feldolgoztam, pedig csak egy hónapot töltött nálam. 1-2 hét után én is azt éreztem, hogy jobb, aztán sokszor nagyon rossz volt megint. Nekem a saját két kutyám segített, akik voltak mellette, nélkülük nem tudom, hogy bírtam volna. Valószínűleg sokkal nehezebben.
2014. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtatót én sem szedtem, viszont az első hétben velem aludt a másik kiskutyám, sokszor sírva öleltem őt, az hozott egy kis megnyugvást. Na meg nem fojtottam vissza a fájdalmam, mindig sírtam, ha szomorú voltam, de új kutyát én sem akartam egy ideig.
2014. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm.
2014. okt. 26. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly:én egy kakast sirattam meg. Vettünk 15db naposcsibét, egyik éjjel úgymaradt az öntözö, és 1 kivételével mind meghaltak. Abból az 1ból gyönyörű kakas fejlődött ki, és nagyon szelíd volt. Az volt a probléma, hogy szökős volt. Mindenkire rászökött. Apukám azt mondta, hogy ha rá is rá fog szökni akkor levágja. persze hogy rászökött, és a kedves kis kakasom az aznapi levesben landolt. Képzelheted, hogy milyen rossz érzés volt. 1 év elteltével eszembejutott, és megsirattam szegénykét. :(
2014. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális sírd ki magad!Én is éltem át ilyet!
2014. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!