Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha választhatnátok, és nem...

Ha választhatnátok, és nem lennének feltételek, milyen kutyust tartanátok?

Figyelt kérdés

A kérdés úgy értendő, hogy minden adott, nem gond hogy mennyibe kerül, meg tudtok neki adni mindent, van elég helyetek. Szóval melyik kutyus lenne az álomfajta, amit ha minden adott lenne, akkor tartanátok?


Csak amolyan közvéleményre vagyok kíváncsi, sajnos én korlátok közé vagyok szorítva, nem tarthatok akármilyet... De kíváncsi vagyok, ti ezzel hogy álltok. :)



2014. okt. 27. 07:30
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Border colliet:D

Habár nemsokára lesz egy:)

2014. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
Egy akita inut szeretnék. De mivel a párom kedvence a német dog, így valószínűleg két kutyánk lenne.
2014. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
border collie-t szeretnék. hogy lesz-e bizonytalan mert drága és nagy a mozgásigénye.
2014. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

Én nem bántam meg hogy argentin dogot vettem, csodálatos fajta, ha meghal, utána is valószínűleg argentin dogot fogok venni.

Ha Alaszkában élnék, vagy valami nagyon havas országban, akkor huskykat tartanék, és kutyaszánnak közelekednék.

Ha sok pénzem és időm lenne, lakásba vennék egy boston terriert. Mivel baromi drága kutya (és itthon hálistennek még nem szaporítják), ez egyelőre csak álom, de nagyon tetszenek, nagyon cukik, csak perpillanat elég ez az egy dogó is, illetve kicsi a lakás és pénz sincs rá.

2014. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Egyértelműen leonbergit.
2014. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Eurázsiait és mellé egy orosz agarat. Ha már lúd, legyen kövér :)
2014. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Egy falkányi komondort és bankhart.
2014. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Van egy pár. Dobermannt, magyar vizslát, orosz agarat, orosz-fekete terriert, rottweilert (most is van). Kb. ennyi jutott eszembe, de biztosan tartanék még egy pár fajtát :) Persze nem egyszerre, mert nyilván le is kell tudni mozgatni őket :)
2014. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
18-as vagyok. Nagyon szeretnék egyébként valahol északon élni, Alaszka, Norvégia, vagy valamilyen hűvösebb helyen. Ha sikerülne, valószínűleg hosszabb szőrűeket tartanék csak és akkor biztosan lenne egy malamutom is :)
2014. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Komondort. Amúgy is azt terveztem kertesbe, de helyette örökbefogadtam 3.-nak egy staffi-pit miet, úgyhogy sok időre álom marad csak.
2014. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!