Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha választhatnátok, és nem...

Ha választhatnátok, és nem lennének feltételek, milyen kutyust tartanátok?

Figyelt kérdés

A kérdés úgy értendő, hogy minden adott, nem gond hogy mennyibe kerül, meg tudtok neki adni mindent, van elég helyetek. Szóval melyik kutyus lenne az álomfajta, amit ha minden adott lenne, akkor tartanátok?


Csak amolyan közvéleményre vagyok kíváncsi, sajnos én korlátok közé vagyok szorítva, nem tarthatok akármilyet... De kíváncsi vagyok, ti ezzel hogy álltok. :)



2014. okt. 27. 07:30
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Dobermann <3 és whippet
2014. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Ausztrál juhászkutyát (ő már megadatott), skót juhászkutyát, kuvaszt, kaukázusi és/vagy közép ázsiai juhászkutyát és orosz agarat (de még egy magyar agár is beleférne és persze, egy cifra mudigyerek). De imádom az V.fcs.kutyáit is, nagyon tetszenek az ősi és spicc típusú kutyák, csak legtöbbjüket nem tartanám a természete miatt, mert bár gyönyörűek, a jellemükkel van, amelyikkel nem tudnék mit kezdeni. Ha viszont tényleg semmi nem számítana, sem az ár, sem a kutya fellelhetősége, még egy lapp pásztorkutyára azért szert tennék.
2014. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Imadom a border colliet, nemetjuhaszt, kuvaszt, skot juhaszt, bernipasztort es szinte a ledtobb nagy bundas allatot.
2014. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Juhaszkutya rajongo vagyok, mudim volt es lesz is. De ha tenyleg sok penzem lenne, akkor melle beruhaznek valami kulonleges, ritka, el nem ismert terelofajtara is. Pl. Welsh collie (nem corgi!), farm collie, harzer fuchs, australian koolie stb.
2014. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Welsh Corgi.:)
2014. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Álmaim kutyája egy shikoku inu. De még gyűjtenem kell rá, mivel igen ritka már lefoglaltam tavaly egy szukát és remélem 3-4 év múlva sikerül meg is venni.
2014. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Kuvaszok, magyar agarak, Jack Russell terrierek - mindegyikből több. :) Melléjük egy óriási birtok, meg egy ló, hogy bírjam az iramot. :)

Esetleg rodéziai ridgeback.

2014. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Amerikai pitbull terriert de nem azt a disznó méretűt hanem az eredeti game típusút.
2014. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Bullterrier, bullmasztiff, magyar vizsla, német vizsla, ujfoundlandi.

De a legfontosabb, hogy egészséges legyen.

2014. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Egy erdélyi kopó és fekete labrador keveréket - majd ha lesz kertes házunk.


Huskyt, de azt nem tudnám lefárasztani.

2014. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!