Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleim megszeretnének...

Little Roo kérdése:

A szüleim megszeretnének "lepni" egy kiskutyával, amit nekem kellene kiválasztanom és nem tudok dönteni a bichon bolognese a csivava és a yorki között. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Elsősorban tulajdonosok véleményét várnám.És hogy lefixáljam tudom hogy minden kutyus egyéniség és hasonlók.Boldog tulajdonosa vagyok egy golden retrievernek és mellé szeretnénk egy kis boldogság csomagot.

2014. okt. 28. 00:41
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! sokat segítettek :) végül bolognese-t választották.totális meglepetés volt azt se tudtam hogy jön.még csak 7 hetes.tudnátok pár tippet adni a tartásához??hogyan neveljem szobatisztaságra?? Ráadásul nem hallgat a nevére....a goldenem pár nap után hallgatott rá,de ő nem.jutalom falattal kellene próbálkoznom???
2014. dec. 23. 00:36
 32/33 anonim ***** válasza:

Mielőtt beszereztétek a kutyát, MINDENNEK utána kellett volna járni. Azt állítod, hogy csak tenyésztőtől vennétek kutyát. Akkor miért van nálad a kutya 7 hetesen? Törvénytelen 8 hétnél előbb elhozni a kicsit. Egyáltalán, mióta van nálad?

A szobatisztaságra már rengetegen rákérdeztek, itt el tudod olvasni, mit javasoltunk másoknak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szobatisztas..

2014. dec. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

mert ma lett 8hetes...? tegnap előtt hozták el.

már ne haragudj de nem kellene leharapni a fejemet,mikor ott sem voltam.nem tudtam hogy jön.évek óta vágyom rá és karácsony alkalmából 2nappal hamarabb elhozták.

igen tenyésztőtől hozták.törzskönyve van.

2014. dec. 24. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!