Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendö akkor ha a kutyám...

Mi a teendö akkor ha a kutyám nagyon barátkozik az idegenekkel!? 1év 2 honapos németjuhász kutyárol van szo! Mit lehet ilyenkor tenni hogy ne simogasák? Iskolába is járok vele, .

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%

akkor kérj meg ismerőst, olyat akit annyira nem ismer a kutya és vmivel,pl. bottal ijessze meg, vagy üssön az orrára.

Aztán később másik ember, kaviccsal teli műanyag flakont üssön a keritéshez, vagy mintha őt akarná megütni stb...

Így tartozkodóbb lesz,mert rájön, hogy az emberek nem csak arra valók, hogy őt kényeztessék.

Nem mondom, hogy ettől vérengző fenevad lesz, igy max. félelemből lesz agresszív.

Ő ilyen barátságos alaptermészetű, ezen nem lehet sokat változtatni.

Azért számolj be, hogy mennyire lett hatásos :)

2010. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%
szia, nekem malim van, ét utálja az idegeneket, ha nagyon akarod uszítani, hogy ugasson, akkor azt hallottam, hogy pl hogy ne fogadja el az ételt így nevelték be a kutyát, hogy amikor idegen adott neki kaját, meglőtték csúzlival a fenekét, ami persze nem fájt neki, de nem volt jó é,lmény..utána rendesen ugrott ha idegen próbálkozott...szerintem te is csinálhatod ezt, ha nyalogat meg barátkozik, meglövöd, de mondjuk szerintem ez morbid, én nem csinálnám a kutyámmal, hanem egyszerűen csak azt mondod, hogy nem szabad...vagy elvoiszed csibészelni, és akkor....egyből mindenhelyrejön,...
2010. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek ne higyj!! Mindjárt avval jön hogy valaki másszon be és verje meg! Ezek elavult, állatkínzó módszerek! Csakis kutyaiskolában szabad ilyet biztonságosan tanítani de ezt te is tudod szerintem meg kártok a kutyáddal.
2010. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, és így van ettől nem bátor lesz hanem félős! Ezt pedig nem szabad! Arra kell tanítani hogy bátor legyen. kedves válaszoló meg többet ne adjon ilyen buta választ!
2010. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

nos hát köszönöm akik frissen szoltak hozzá,és segiteni probálnak!

járunk kutyasuliba,deaz oktato is mondta hogy vkit kérjek meg hogya keritésen keresztül vki "molesztálja" háthogyha kicsit bizalmatlanabb lesz,de sajna senki nem válallja,a termete miatt,meg félnek töle 1sö ránézetre,

a kocsmába is bementem,és el is kiabáltam magam hogy ki akar 1 üveg bort keresni,(ez igy volt)csak amikor megtudták mi lenne a feladat,mindenki félt!!!

még ilyet!!!

na majd irok hogy mi lessz,mert nem lesz igy jo hogy barátkozik,

2010. jan. 26. 17:53
 16/16 A kérdező kommentje:

sajna nem megy a dolog,pedig amikor látom azokat a népeket,akik simogatják,hogy jönnek,megkötöm kutyát,de nem lehetek ott minden percben,

szeretném ha jo házörzö lenne,

de igy!!!!!!

2010. febr. 3. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!