Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire lenne rossz egy...

Mennyire lenne rossz egy kutyának, ha SZINTE mindig a lakásban lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt elkezdtek lehurrogni, kérlek olvassátok el az okot!

Súlyosan mozgáskorlátozott vagyok. Egyedül élek. Hetente egyszer jön a fiam, elvisz bevásárolni, elintézni amit éppen kell, stb. Tehát hetente egyszer egy délutánra tudok csak kimozdulni itthonról. 15 éve egyedül élek, de most elgondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha menhelyről örökbefogadnék egy kutyát. Mennyire lenne jó ötlet? Mennyire megoldható az, hogy hetene egyszer lenne elvive egy nagy sétára? Nagyon rossz lenne ez neki? Ha igen, akkor nyílván nem fogadok örökbe, de jó lenne mellém ide valaki. Kutyapárti vagyok, a macskákat nem nagyon szeretem.

Köszönöm a válaszokat!


2014. okt. 30. 12:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Am tényleg gondolkodhatnál más állatban is :) nem csak kutya meg macska van, irtak már párat, én még hozzá tenném mondjuk a papagájt, nekem már voltak iszonyat aranyos és társaságéhes állatok, nagyon imádtam őket :) esetleg még törpe sün, én majd szeretnék egyet :) nekik is kell a gondoskodás és lehetnek ugyan olyan szerető társak mint egy kutya :)
2014. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Papagajt ajanlom en is. Nagyon okos allatok es oket is lehet tanitani. Amit a nyolcas ajanlott, azzal az a baj, hogy nincs arra garancia, hogy az a masik kornyeken elo kutyas ott lesz 10 ev mulva is.
2014. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!