Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki fog bírni 1 napot vagy...

Ki fog bírni 1 napot vagy valakit muszály szereznem mellé?

Figyelt kérdés

15-én fogjuk hazahozni a kis drágámat. Labrador-német juhász keverék. és most annyi gond adódott hogy rá egy hétre családi ünnepség lesz amire mi is hivatalosak vagyunk és emiatt itthon kéne hagyni, ha nem is egy teljes napra de szerintem neki még korai és nemtudok mit csinálni. A család többi tagjára nem.is számíthatok amiatt amit leírtam.

nagygond lenne szerintetek? mert ha minden cérna szakad akkor én itthonaradok vele csak fontos esemény lenne.



2014. okt. 30. 21:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ja hogy a pisi-kaki a probléma? Nyilván nem hagyod az egész házba, jó nagy "ájulással" járó játék után kiteszed az előszobába vagy ahol könnyen tisztítgató járólap van a fekhelyével, egy sállal amin a szagod van, és kutyabiztossá teszed a helyet.

Persze fog üríteni ezt majd szépen fel lehet törölni!

Egy kérdés csak..akik azt mondjátok, hogy nem lehet egyedül hagyni..van kutyátok? Hogy oldottátok meg a munkát? Nem kötözködni akarok, csak nem tudom hogy ez hol hogyan működik!!

2014. nov. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!