Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis termetű, lakásban tartható...

Kis termetű, lakásban tartható kutyust szeretnék, max 20 E FT-os áron. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg kis állatot, akár milyet A kislányomat szeretném meglepni vele, de nem tudom mit vegyek. Yorkit szerettünk volna, de nincs rá olyan sok pénzünk!!

Milyen kisállatot ajánlotok??


2010. jan. 26. 13:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ilyen kutyusokat keress menhelyen, 20ezerért nem kapsz EGÉSZSÉGES fajtatiszta kutyát, a palota pincsi sem olcsó, csak amelyik szaporítótól van!

2010. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

18:19 : Megköszönném nagyon, ha segítenél!!

Budapest környékén lakom egyébként. /Dunaharaszti/

westie-ben is gondolkodtunk, az is nagyon édes lenne. :) menhelyről hozott kutyi is tökéletes számunkra, a lényeg itt nekem nem a fajtisztaság, vagy a származás, csak a kislányom nagyon szeretne egy yorkie-t / westie-t :))

2010. jan. 26. 18:23
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, én is Bp mellett lakom, amit belinkeltem azok érdi kutyák, ha gondolod őket is megnézheted a kislányoddal!
2010. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
18:38 Köszönöm!
2010. jan. 26. 19:12
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Így elsőre ők jutottak eszembe: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


sok kistestű kutya van ennél az alapítványnál: [link]


menhely függő hogy mennyit kérnek a kutyáért, van ahol semmit, van ahol az ívartalanítás árát.


Ha kell még keresgélünk de ehezz több idő kell, és jó lenne szűkiteni a keresést (pl. kan,szuka,kor)

2010. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

19:56

köszönjük szépen!!

[link] ez a kutyus nagyon tetszik a lányomnak, neki utánna fogunk járni. :)

2010. jan. 26. 20:06
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se essetek abba a hibába h szaporítótól vesztek kutyát!!! 20 Ft-ért SEHOL nem kaptok FAJTATISZTA kutyust! Sajnos a szaporítók olcsón kínálják a "fajtatiszta" kutyusokat, de ők sokszor betegek! :( És ha vmi baja lenne a kutyusnak sztem azt a lányod se viselné jól! Mindenképpen menhely vagy fajtamentés ha nincs pénzetek megfizetni egy fajtatiszta, törzskönyves kutyust! A menhelyről hozottal megmenthettek egy életet és még különleges is lesz hiszen nem fog hasonlítani egy kutyusra sem! :) Azt is tudom javasolni a lányodnak h esetleg járjon ki menhelyre önkénteskedni ha van rá lehetőség! :) Addig is lefoglalja magát! :)
2010. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Akiteki ***** válasza:
100%

Tescoban láttam távirányítós ugatós kutyát.

Kicsit húzósnak találtam a 19990 Ft-os árat, de ezek szerint van, akinek pont az kell.

A gyerek biztosan örülne neki.

Ha venni akarsz élő kutyát, ennyiért nem kapni.

Ha meg mégis, azért nem érdemes pénzt adni.

Menhelyen ingyen vannak kutyák.

Ja, és palotapincsi fajta nem létezik.

2010. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!