Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis termetű, lakásban tartható...

Kis termetű, lakásban tartható kutyust szeretnék, max 20 E FT-os áron. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg kis állatot, akár milyet A kislányomat szeretném meglepni vele, de nem tudom mit vegyek. Yorkit szerettünk volna, de nincs rá olyan sok pénzünk!!

Milyen kisállatot ajánlotok??


2010. jan. 26. 13:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

ma 14:08


Hát a palotapinyók sem az idegi stabilitásukról híresek :) De valahogy ezek a kistermetű kutyók gyakrabban problémásak idegrendszerileg.

2010. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
34%
Palotapincsire szavazok énis, nekem 2 van, egyik se idegbeteg.
2010. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Előző vagyok: De azért nézzetek szét állatmenhelyen, mert szoktak lenni pincsik is:)
2010. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Megnéztem a pincsi kutyusokat a neten, tényleg nem drágák, és még aranyosak is! :)) Köszi
2010. jan. 26. 14:21
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Annyi van belőlük,hogy pincsi fajtamentés is van már.

Ha gondoljátok,nézzetek körül náluk,jól ismerik a védenceik jellemét,biztosan tudnak ajánlani olyat,aki Nektek mindenben megfelel.Ha jól tudom,a Noésok csinálják:

[link]

2010. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%
szeintem midneképpen görény...be lehet tanítani, szobatisztaságra, nem kell ketreceb tartani met nem rágvcsál...stb...kisegyereket imádja...sztem mindeképpen az
2010. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
64%
sajnos hiába tanítják be szobatisztaságra azért azalap szaga azcsakottlesz...:S
2010. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

görénykénk van. :))

csak nem éppen szelíd...

2010. jan. 26. 15:23
 19/28 anonim ***** válasza:
73%

[link] esetleg ő?

[link]

[link]

[link]

2010. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
88%

Na először is a legfontosabb ha kutyában goldolkodunk: energia, türelem, idő és pénz, főleg ha kölyköt választunk.

Venni csak drágán szabad, egy egészséges fajtatiszta kutya min. 60ft de mindenesetben kell kérni törzskönyvet, és leelenőrizni a szűrési papírokat, szűlöket és a tenyészet körülményeit. Nagyon sok szaporíto van akitől pár ezer fonrintért kapsz kiskutyát, akár yorkit is, de mivel az ilyen kutyák szinte biztosan rendelkeznek valamiylen genetikai betegséggel, az orvosi számlák többszázezresek lesznek. Tehát vagy gyüjteni kell jó sok pénzt, vagy, ami szerintem sokkal jobb döntés, elmenni egy menhelyre (vagy fajtamentőkhöz) és megmenteni egy életet. Kistestű kutyák, néha még fajtatiszták is akadnak (pl. nekem van egy menhelyi yorkim és westiem). Érdeklődj valamelyik alapítványnál, mond el a kislányod helyzetét, és ők pontosan megmondják melyik kutya megfelelő neki, mert egy ilyen gyerek mellé tényleg nem lenne jó egy hisztis, idegbeteg kutya. Ha memondod merre laksz segítek neked kutyát találni, a legtöbb menhelynek van honlapja megtudod nézni a kutyákat.

2010. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!