Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya választás?! Negatív...

Kutya választás?! Negatív kommenteket nem kérek.

Figyelt kérdés

Nagyon imádom a nagy,hatalmas méretű kutyákat. Kertes házban élünk és eldöntöttem hogy szeretnék egy kutyát.

Csak nem tudom eldönteni, hogy milyet. Ezekben a fajtákban mindegyikben megfogott valami. Légyszíves, írjátok le, hogy ti melyiket választanátok, és ha lehet indokoljátok is.

Német dog, bernáthegyi, bernipásztor, vizsla, boxer, husky,labrador, rottweiler, németjuhász.

Neveket is írjatok.

Köszönettel:

Balogh Virág Enikő



2014. nov. 3. 13:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%
20-as de jó hogy ezt írtad! Amikor kiabálunk a párommal, a mi dogónk mindig mellém áll a párommal szembe és vonyít rá. Én vagyok a gyengébbik nem. Azt hittem csak a mi kutyánk ilyen. A házőrzésről nem tok nyilatkozni, még kölyök.
2014. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nekem két boxerem van. Lehet hogy ijesztő, meg nyomott orrú, de szerintem ez az egyik olyan kutya, ami gyerekek mellé ajánlott. Az én boxxereim úgy mutatják ki szeretetüket, hogy elkezdenek hozzám dörgölőzni.

Egyébként méretük nem nagy. Derék alattig érnek.

Sajnos egy boxer átlagosan csak 8 évet él, és kb. 25 kilóra nő meg! Az összes boxer egy nagy bohóc.



Ajánlom mindenkinek! Sutiboxer

2014. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

A boxerrel az a baj hogy tényleg imád boxolni, felágaskodik két lábra és a mellső mancsaival boxol. Gyerekek mellé nem a legjobb. De nagyon okos és családcentrikus szóval biztos le lehet róla szoktatni.

Kérdező, megvan már a döntés?

2014. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ha magyar vizsla akkor:

-Imádni való

- családcentrikus

-okos, értelmes

-jól alkalmazkodó

- szeretetre éhes, de meg is hálálja

és mindegyik igazi egyéniség.

2014. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

szia. batran ajanlom neked a nemetjuhaszt, labradort, vizslat es a huskyt. mindegyik volt/van nekem.

nemetjuhasz: mindenre alkalmas gyonyoru energikus jatekos kutya. aki jol vedi a teruletet es a gazdajat. csaladi kutyanak is nagyon jo. gyerek melle tokeletes. ha jol van nevelve tobbi kutyaval sincs kulonosebb problemaja. persze ha mas kutya ingerli akkor biztosan nem hagyja szo nelkul.


labrador: vilag egyik legaranyosabb kutyafajta. nagyon jatekos. egy igazi orok gyerek. mellette csak jokedvu lehet az ember. gyerekek melle a legmegfelelobb fajta. nagyon huseges es barmit csinalsz vele ugyan ugy szereti a gazdajat. verekedesbe nem keveredik mas kutyaval meg ha durvan bantjak akkor se. rovidre fogva ok nagyon jo valasztas.


bernathegyi kicsit lusta es nem vmi hosszu eletu szegeny. dognak 8ev az atlag eletev. esetlen is kicsit.

rottweiler az rizikos es nagyom kemeny neveles kell neki eros szocializacio stb. de minden kutya olyan amilyenek nevelik.


azt azert majd a dontest ird meg :)

2014. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
szerintem drótszőrű német vizsla fajta az ideális csládkutya. ragaszkodó, kedves játékos. az szőre nem igényes, fürdetni könnyű mert szereti a vizet. Okos, és házörzőnek is jó.
2014. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Rottweileres Gazdi ***** válasza:

Német dog

Husky

Labrador

Rottweiler

Német Juhász

Berni Pásztor

Bernáthegyi

Boxer

Vizsla


Ez sok mindentől függ . Pl.: Hány éves a gyerkőc ?

Mert egy 8 éves nem ut

2015. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Rottweileres Gazdi ***** válasza:

Német dog

Husky

Labrador

Rottweiler

Német Juhász

Berni Pásztor

Bernáthegyi

Boxer

Vizsla


Ez sok mindentől függ . Pl.: Hány éves a gyerkőc ?

Mert egy 8 éves nem tud úgy játszani egy bernát hegyivel mint egy 14 éves . Husky meleg helyre nem való .Sztm német juhász vagy rottweiler vagy esetleg labrador .

2015. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!