Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire lehetetlen megoldani...

Mennyire lehetetlen megoldani nagy testű (35 kg-s) kutya tartását panelban (48m2)?

Figyelt kérdés
10 órát egyedül lenne, mert dolgozik a család.
2014. nov. 4. 20:01
1 2
 11/12 compactegon ***** válasza:
32 nm-ből költöztünk 55nm-be. 30 kilós staffról van szó, sosem volt gondja, eldöglik itthon. viszont a 10 órát kicsit soknak érzem, legalábbis kölyökkorban mindenképp.
2014. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%

Wikipédia:

"A labrador retriever hihetetlen vízszeretete miatt terjedt el az a legenda, mely szerint az újfundlandi és a vidra keresztezéséből származik. Bár régóta létezik, csak az 1900-as évek elején ismerték el önálló fajtának. Őseit új-fundlandi halászok hozták magukkal Angliába, ahol céltudatos tenyésztőmunkával a világ egyik legkiválóbb vadászebét faragták belőle."


Egy panelba tényleg kiélheti minden hajlamát... Még hogy nem állatkínzás.


Persze, megszokja szerencsétlen kutyus azokat a körülményeket is, de nem megfelelő azok az életkörülmények, hiába foglalkoznak velük többet.

Próbáljátok a kutya szemszögéből nézni a dolgokat, ne a ti piti kis elgondolásotokat tartsátok szem előtt, mert az nagyon távol áll attól, hogy mi jó és mi nem a kutya szempontjából.

Vannak direkt erre a célra kitenyésztett ölebek, tessék azokat panelba vinni!

Nekem egy amerikai bulldogom van és egy utcáról befogadott "street mix", de itt 3 ezer négyzetméteres udvar az övék. És ha valaki szereti a kutyákat, akkor én szeretem, és látom, hogy mekkorákat rohangálnak, eszetlenkednek, játszanak, amit a napi 2x1 óra pórázos sétáltatással nem tudsz pótolni.


Bocsi, de kijött belőlem! Lehet megint lepontozni.

2014. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!