Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám bolhás volt, de...

A kiskutyám bolhás volt, de már kettő hete nincs benne bolha, mégis folyton vakarózik!?

Figyelt kérdés

miért vakarózhat?

már 2 hónapja kezeljük,és az utóbbi 3 hétben ki lett teljesen irtva. nincs benne se pete,se bolha ürülék,se bolha.

lehet hogy rühes?


2014. nov. 5. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
ha valóban nincs bolha, akkor előfordulhat, hogy allergiás valamilyen ételre.
2014. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyímnek is most lett kiirtva, de ő is vakarózik. Sajnis sebesre vakarta magát és most gyógyulnak a sebek ami viszketéssel jár
2014. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy allergiás valamire. Mit kap enni?
2014. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha rühes lenne azt észrevenéd!Az a bizonyos 2-hónap alatt lehet hogy, te szereztél számára valami bőrproblémát.Amelyik kutyát 2-hónapig kezelnek,ott valami más a bibi!Egy vérvétel sokat elárul!
2014. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk is ezt csinálta. Estére csúnyán bedagadt a feje, nagyon megijjedtem. 4 éves és még soha nem volt kinyomva a bűzmirigye. Bolhás nem volt, szóval levittük az állatorvoshoz, aki kinyomta a bűzmirigyét miután a fülében sem talált semmit és bolhára utaló jelek sem voltak. Aznap este még picit rosszul volt, de 2-3 nap múlva már nem vakarodzott. Azóta minden rendben!


( A kinyomás nálunk ingyenes volt. Tilos otthon elvégezni, mégha könnyünek is látszik. Nem egy szép látvány és jó büdös! )

2014. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves második,az én kutyusom is kikaparta magát sebesre,de neki már begyógyult.


azért kellett közel 2 hónapig kezelni,mert ne hatott a szer,bármivel kentük fújtuk nem hatott,és rengeteg bolha volt benne,minden nap egész nap nyomkodtam össze belőle a bolhákat,és volt olyan nap amikor megszámoltam. azon a napon 60 valahány bolhát nyomtam össze!

enni viszont házi kosztot kap,mert ehhez lett szoktatva,ott ahonnan vettük. A tápot meg sem eszi. doki azt mondta hogy mindent ehet kivéve krumpli,és tej.

2014. nov. 5. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Sürgősen keressetek másik dokit!

Tápot kell kapnia! A házi koszt folyamatos adása egy kutyának sem jó! Egyik ismerősöm sem hitte el, a kutyája már több éve beteg, hetente viszik orvoshoz a betegsége miatt!

A tápot meg fogja enni, ha nem kap mást!

2014. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hiába nem kap mást a tápon kívül,akkor inkább nem eszik,és kilopja a kenyeret, s egyéb dolgokat a szekrényből.
2014. nov. 6. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!