Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mier van az, hogy sok lovardab...

Mier van az, hogy sok lovardaban a lovak jol vannak tartva, koz en meg ott van a kutyajuk egy rovid lancon, csimbokos szorrel? Ti is tapasztaltatok ezt?

Figyelt kérdés
Nekem ez annyira felfoghatatlan. Ha valaki eleg felelossegteljes egy lovarda iranyitasahoz, hogy nem kepes egy kutyat ellatni?
2014. nov. 5. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Más az értékrendjük. Még a kutyások között is van ilyen. Ide is hányan írnak, hogy ugyan van egy kutyájuk kinn a kertben, de az "agresszív", "neveletlen", "koszos", stb, és hogy ők szeretnének egy Fifikét a lakásba. Mert az a szívüknek kedves, a másik meg "a házőrző". Nem kell ehhez ló.

Egyébként én sem értem, mert aki az állatokat szereti és van neki mindkét fajból, az szeresse már mindkettőt. Nekem kutyám is van és lovam is, az utóbbi bértartásban van, ott szerencsére van olyan állatbolond a tulajdonos, hogy nem hogy a kutyái elhanyagoltak, de még a kóborokat is összeszedi.

2014. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Én inkább azt látom veszélyesnek, ha ezt a mentalitást tanulja el az a sok-sok gyerek, aki oda jár lovagolni... "


Ott a pont.

2014. nov. 6. 16:56
 13/13 A kérdező kommentje:
Azt is nehez elfogadni, ha valakinek csak kutyaja van es rosszul banik vele. De amikor egy elvileg allatszereto ember tejben-vajban furdeti az egyik allatat, a masikat meg hanyagolja, az szerintem meg verlazitobb, hiszen neki tudnia kene, mit el at az elhanyagolt allat.
2014. nov. 6. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!